משאבת חלב המשלבת בין טכנולוגיה מתקדמת לרכות ונוחות

משאבת חלב

כל אמא רוצה להעניק לילד שלה את הטוב ביותר ולכן אנחנו רואים כל כך הרבה אימהות שבוחרות להניק את התינוקות שלהן. רבות מהאימהות המניקות נהנות מהחוויה אך מוצאות את עצמן נאלצות לוותר עליה כשהן חוזרות לעבודה או מתפשרות על יציאות החוצה. משאבת חלב חשמלית מאפשרת ליהנות מכל העולמות כשהתינוק נהנה מהתזונה האופטימלית עבורו והאמא מחופש לתת את הטוב ביותר גם כשהיא לא בסביבה.

היום אין צורך לבחור בין הנקה לבין עבודה, בין הנקה לבין בילוי עם חברות בחוץ. משאבה טובה היא החברה הטובה ביותר של האמא ושל המשפחה. משאבת חלב חשמלית אשר משתלבת על החזיה, נטענת ולכן מבצעת את העבודה ללא חיבור לחשמל ובשקט, יכולה להעניק לכולם חופש ובריאות. אימהות רבות בוחרות לשאוב חלב כדי לחזור לעבודה בלי לוותר על תזונת התינוק וכדי לחלוק את נטל ההאכלה עם שאר בני המשפחה.

שלוש נקודות שיש לבחון בעת בחירת משאבה

בבחירת משאבה יש להתייחס למספר נקודות כאשר הדבר החשוב ביותר הוא הנוחות של האם. ברגע שהאמא מרגישה נינוחה עם הפעולה, היא תשמח לבצע אותה וכולם ירוויחו מכך. השאיבה לא אמורה לכאוב, להרעיש ולא לקחת זמן רב ואלו הנקודות שיש להתייחס אליהן בעת בחירת משאבת חלב חשמלית:

  1. נוחות מושלמת – האמא צריכה להרגיש בנוח לשאוב. הטכנולוגיה של היום מאפשרת ליהנות ממשאבה אלחוטית המשחררת את הידיים לחלוטין כשהיא מתחברת לשד תחת החזייה.
  2. פעולה שקטה – רבות עלולות להרגיש לא בנוח עם קולות חזקים של שאיבה. כאשר הפעולה שקטה אפשר לבצע אותה ביום, בלילה ואפילו במשרד סגור בעבודה בלי לצפות לשאלות מסביב.
  3. איסוף פשוט – כל מה שקשור בשאיבת חלב צריך להיות פשוט וקל. חיבור החלקים צריך להיות מהיר, החלב אמור להיכנס לבקבוק שקל לאחסן והשטיפה צריכה להיות מהירה.

גם ההנקה מתקדמת

העולם שלנו מתקדם וגם ההנקה זוכה להתייחסות הראויה. מעבר לכך שיותר מקומות עבודה ומשפחות מכירות בחשיבות שאיבת החלב גם החברות התקדמו. לשמחתנו באתר https://biamba.co.il אפשר למצוא משאבות המציעות חוויית שאיבה חיובית, נינוחה ואינטואיטיבית שמעניקה לכל המשפחה את הטוב ביותר.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסוף לאילתורים: מצברים איכותיים עד הבית
מי מאיתנו מכיר את זה? הרגע הנוראי שבו אנחנו נכנסים לרכב ומגלים שלמעשה הוא לא לגמרי מתניע. אם זה נשמע...
קרא עוד »
אוג 08, 2018
ייעוץ אישי בדרך להגשמת החלומות והמטרות שלך
בניגוד לימים עברו, בעת שאנשים התביישו שהם מטופלים על ידי פסיכולוג, כיום הם אפילו גאים בכך, סימן שיש...
קרא עוד »
נוב 22, 2021
נער ליווי – הדרך להשתחרר וליהנות בעבור נשים
למרבה הצער יש מקרים רבים שבהם נשים פשוט לא מסופקות מינית. זה יכול לקרות בשל זוגיות לא ממצה או חוסר...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021