לבד בבית כמו פעם – כך תעשו זאת

היכנס לשגרה

ביסוס שגרה יכול לעזור לתת מבנה ליום שלך ולספק תחושת מטרה. זה יכול לכלול קביעת זמני ארוחות קבועים, שילוב פעילות גופנית ביום ובחירת זמנים ליצירת קשר עם יקיריהם בשיחות וידאו או שיחות טלפון.

נסה משהו חדש

להיות לבד בבית זו הזדמנות מצוינת לנסות דברים חדשים. שקול להרים תחביב חדש, כגון ציור, סריגה, גינון או אפילו בישול מתוך ספר מתכונים. אתה יכול גם לקחת קורס מקוון או ללמוד שפה חדשה. זו הזדמנות לעשות דברים שאולי מעולם לא היה לך זמן או הזדמנות לעשות קודם לכן.

הישאר מחובר

זה שאתה לבד בבית לא אומר שאתה צריך להיות מנותק מהעולם. אתה יכול להישאר מחובר עם חברים ובני משפחה באמצעות שיחות וידאו או אפליקציות הודעות. אתה יכול גם לפנות לאחרים שאולי גם הם לבד, כמו שכנים, ולבדוק את שלומם.

שמור על בריאותך הנפשית

להיות לבד בבית יכול להשפיע על הבריאות הנפשית שלך. חשוב לדאוג לרווחה הנפשית שלך על ידי תרגול טכניקות טיפול עצמי כגון מדיטציה, טכניקות הרפיה או אפילו פשוט צפייה בתוכנית מצחיקה או גלישה באתרי ספרים כמו אתר סטימצקי למשל.

הישארו מעורבים בעולם

להיות לבד בבית לא אומר שאתה צריך להיות מנותק מהחדשות העולמיות. הישאר מעודכן לגבי מה שקורה בעולם ובקהילה שלך. אתה יכול גם לחקור דרכים חדשות להיות מעורבות בקהילה שלך, כגון עבודה עם ארגוני צדקה מקומיים או תמיכה לעסקים קטנים.

מסקנה

להיות לבד בבית יכול להיות קשה, אבל זה לא חייב להיות מבודד או לא פרודוקטיבי. על ידי ביסוס שגרה, ניסיון דברים חדשים, שמירה על קשר עם אנשים אהובים, טיפול בבריאות הנפשית שלך והישארות מעורבת בעולם, אתה יכול להפיק את המרב מהזמן שלך בבית. זכרו, זה זמני, וחשוב לדאוג לעצמנו ואחד לשני עד שנוכל לחזור בבטחה לשגרה הרגילה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מור קורן ביקורת
”בחיים לא חשבתי שאעבור את הבחינה בפעם הראשונה", אומר עומר, שהולך ללמוד הנדסת חשמל. "דאגתי לאללה, כי...
קרא עוד »
אוק 16, 2018
יום הולדת הישרדות לילדים – חוויה בלתי נשכחת
מסיבת יום הולדת היא חגיגה בלתי נשכחת. לילד שלכם, לחברים שלו וגם לכם, ההורים. לקראת היום הזה אתם מחפשים...
קרא עוד »
דצמ 30, 2019
4 רעיונות לימי הולדת בלתי נשכחים
ימי הולדת מעולם היוו יום מיוחד לכל אחד ואחת. נשים וגברים בכל הגילאים גם אם לעתים יגידו שאינם רוצים...
קרא עוד »
יונ 17, 2019