לבד בבית כמו פעם – כך תעשו זאת

היכנס לשגרה

ביסוס שגרה יכול לעזור לתת מבנה ליום שלך ולספק תחושת מטרה. זה יכול לכלול קביעת זמני ארוחות קבועים, שילוב פעילות גופנית ביום ובחירת זמנים ליצירת קשר עם יקיריהם בשיחות וידאו או שיחות טלפון.

נסה משהו חדש

להיות לבד בבית זו הזדמנות מצוינת לנסות דברים חדשים. שקול להרים תחביב חדש, כגון ציור, סריגה, גינון או אפילו בישול מתוך ספר מתכונים. אתה יכול גם לקחת קורס מקוון או ללמוד שפה חדשה. זו הזדמנות לעשות דברים שאולי מעולם לא היה לך זמן או הזדמנות לעשות קודם לכן.

הישאר מחובר

זה שאתה לבד בבית לא אומר שאתה צריך להיות מנותק מהעולם. אתה יכול להישאר מחובר עם חברים ובני משפחה באמצעות שיחות וידאו או אפליקציות הודעות. אתה יכול גם לפנות לאחרים שאולי גם הם לבד, כמו שכנים, ולבדוק את שלומם.

שמור על בריאותך הנפשית

להיות לבד בבית יכול להשפיע על הבריאות הנפשית שלך. חשוב לדאוג לרווחה הנפשית שלך על ידי תרגול טכניקות טיפול עצמי כגון מדיטציה, טכניקות הרפיה או אפילו פשוט צפייה בתוכנית מצחיקה או גלישה באתרי ספרים כמו אתר סטימצקי למשל.

הישארו מעורבים בעולם

להיות לבד בבית לא אומר שאתה צריך להיות מנותק מהחדשות העולמיות. הישאר מעודכן לגבי מה שקורה בעולם ובקהילה שלך. אתה יכול גם לחקור דרכים חדשות להיות מעורבות בקהילה שלך, כגון עבודה עם ארגוני צדקה מקומיים או תמיכה לעסקים קטנים.

מסקנה

להיות לבד בבית יכול להיות קשה, אבל זה לא חייב להיות מבודד או לא פרודוקטיבי. על ידי ביסוס שגרה, ניסיון דברים חדשים, שמירה על קשר עם אנשים אהובים, טיפול בבריאות הנפשית שלך והישארות מעורבת בעולם, אתה יכול להפיק את המרב מהזמן שלך בבית. זכרו, זה זמני, וחשוב לדאוג לעצמנו ואחד לשני עד שנוכל לחזור בבטחה לשגרה הרגילה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בני ינאי – האיש שניתן ללמוד ממנו המון
דעו לכם כי הקריירה המפוארת של בני ינאי יכולה להיות כזו שתהווה עבורכם מפת דרך ותסייע לכם להגיע להישגים...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021
קורס תסרוקות – כל הסיבות לא לנסות ללמוד מהיוטיוב
עולם היוטיוב מאפשר לראות סרטונים בכל התחומים הקיימים בעולם. לכן קיימים בו גם סרטונים הכוללים קורס...
קרא עוד »
אפר 13, 2021
קורס נהיגה מתקדמת לחובבי ספורט מוטורי
אם אתם אוהבים ספורט ואתגרים מחד ומאידך, אוהבים לנהוג, הרי שקורס נהיגה אתגרית זהו הדבר האידאלי עבורכם....
קרא עוד »
מאי 27, 2018