מיינדשיפט (Mindshift): איך זה עובד?

איך להיגמל מהתמכרות? איך להפסיק לעשן? איך להפסיק לשתות? איך להפסיק מהימורים? איך להיגמל מהתמכרות לאינטרנט? איך נוכל להיפטר מההרגלים הממכרים שלנו ולהפסיק להיות מכורים מלכתחילה. אלו רק חלק מהשאלות ששואלים אנשים שרוצים למנוע מעצמם להתמכר.

איך להיגמל מהתמכרות?

אנשים שמכורים למשהו לא יכולים להפסיק לחשוב על הדבר. הם לא יכולים להפסיק ללכת הלוך ושוב על אותו נושא. הם לא יכולים להפסיק להסתכל באופן כפייתי באותם אתרים, לקרוא את אותם מאמרים או לצפות באותם סרטונים. הם מרגישים שהם חייבים לראות אותו, לקרוא אותו וללמוד עליו שוב ושוב כדי שלא ישתעממו ממנו. אבל מה זה הדבר הזה שגורם להם להתמכר? למה הם ממשיכים לחזור לעוד? מה הם עלולים להפסיד אם הם לא יסתכלו על הדבר הזה שוב?

מה זה אומר להיות מכור?

ההתמכרות לכל צורת בידור היא בעיה נפוצה מאוד. למעשה, זהו הגורם מספר אחת ללחץ אישי ובעיות רגשיות. אין זה נדיר שאנשים עוסקים בהתעללות בסמים ובצורות אחרות של התנהגות הרסנית עצמית מכיוון שהם מכורים לבידור. חלק זה יעסוק כיצד נוכל להפסיק את ההתמכרות שלנו לבידור ולעבוד על פרויקטים אמיתיים מבלי להזדקק לכל סוג של הסחת דעת או שיטות הסחת דעת.

איך עובדת השיטה של מיינדשיפט?

מיינדשיפט היא שיטה מהפכנית המסייעת לאנשים לפתור את בעיית ההתמכרת שלהם. באמצעות דמיון מודרך ניתן לפתור בעיות התמכרות, לרדת לשורשים הבעיה וללחוץ על הנקודות הפסיכולוגיות הנכונות. באמצעות שיטת מיינדשיפט נכנסים לקפסולה מיוחד שבעזרת גלאי אלפא מחדדת את פעילות המוח והמחשבות שלנו ומסייעת בהבנה מהירה ומעמיקה יותר של נושא ההתמכרות. נוכל לתרגל תחושות של חמלה, אהבה, נחת, מחשבות חיובית ועוד. אלה יעזרו לנו להתגבר על בעיית ההתמכרות.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להשתמש בשמנים למפיצי ריח?
יש היום הרבה סוגים של מפיצי ריח לבית כמו גם לכל חלל אחר. יש את מפיצי הריח שהם בגרסה של תרסיס כמו מטהרי...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
הכל על בשמים לאישה
אם את רוצה להיות הכי מוכנה בעולם לכל תרחיש ולכל מפגש, את חייבת להיות קשובה יותר לגוף שלך. ריח גוף מבושם...
קרא עוד »
מאי 09, 2021
עיצוב מרפסות – עד כמה זה חשוב?
לא בטוחים לגבי החשיבות של עיצוב המרפסת שלכם? דעו לכם שהדבר יכול להשפיע בלא מעט היבטים על השהייה שלכם...
קרא עוד »
מרץ 02, 2017