רחשי לב – מודע נכון למשפחות להיעזר בשירותי העמותה

אחד הרגעים הכי קשים שיכולים להיות לכל הורה הוא לקבל את הבשורה שהילד או הילדה שלהם חולים במחלה ועליהם לעבור סדרה של טיפולים בשביל להחלים ממנה. זה רגע שמייצר הרבה מאוד פחדים, חרדות וחששות, זה רגע בו כל הסרטים השחורים שיכולים לרוץ בראש מתחילים לעבוד. 

כל הורה שמקבל את הבשורה שילדו חולה בסרטן חווה את זה. לא משנה באיזה סוג סרטן מדובר ומה מידת החומרה שלו. מדובר על רגע בו חיי המשפחה משתנים מקצה לקצה וצריך לדעת כיצד להיערך אליו. באופן טבעי, מרבית ההורים אינם ערוכים לכך, מאחר והם מעולם לא חוו את זה, ואף אחד גם לא מסוגל להכין אותם לזה. לא לומדים איך להתכונן למחלה שכזו, בשום מקום. 

> כתבה על רחשי לב ערוץ 12

זו אחת הסיבות מדוע הורים לילדים חולי סרטן, צריכים להיעזר בגורמים בעלי ניסיון בתחום. לשם כך קיימות עמותות שונות שיכולות להורים להתמודד עם המחלה מהיבטים שונים, בין אם זה מבחינה רגשית, פסיכולוגית, פרוצדוראלית ועוד. מעבר לכך, אותן עמותות הרבה פעמים גם עוזרות לילדים להתמודד עם המחלה ודואגות להקל עליהם כמה שיותר. 

מה עושה עמותת רחשי לב

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא עמותת רחשי לב שקיימת משנת 1989 ועוזרת מדי שנה למאות משפחות של ילדים חולי סרטן. העמותה מספקת להורים את כל המידע שהם צריכים על המחלה ודרכי הטיפול בה, עוזרת להם בכל מה שקשור לקשר עם רופאים ומרכזים רפואיים, ציוד רפואי, תמיכה רגשית, פסיכולוגית ועוד, קראו על רחשי לב תחקיר.

העמותה מספקת למשפחות ולילדים את כל התמיכה הנדרשת בשביל להתמודד עם המצב החדש אליו הם נקלעו, כך הם מה לעשות, כיצד להתנהל, ואיך לחיות עם הסיטואציה החדשה בצורה הקלה ביותר. 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בריכת שחיה ביתית – לא צריך להגיע לבריכה העירונית
אתם לא צריכים להרחיק מהבית בכל פעם שאתם רוצים לשחות בבריכה. אם אתם רוצים ליצור הרגל בריא ולשחות מידי...
קרא עוד »
יונ 22, 2021
מתנות לעובדים לפסח אפשר לקנות גם בתקציב קטן
אתם לא צריכים להוציא סכום עתק על קניה של מתנות לעובדים שלכם לפסח. במקום לחשוב איך אתם חייבים לקנות...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
איך שולחן כתיבה לילדים יכול לשפר את ההישגים בלימודים?
כידוע, כאשר הבית והחדר מסודרים גם הראש מסודר. כאשר אנחנו רוצים שהילדים שלנו יצליחו בלימודים, מעבר לכל...
קרא עוד »
אפר 18, 2017