שרתים וירטואליים – מה זה שרת ולמה ווירטואלי?

אם שמעתם על המושג המדובר הזה, שרתים וירטואליים, ואתם מזהים שהדיבור עליו הולך וגובר, זה כי אתם ערים – זה אכן המצב. השרתים הווירטואליים של https://www.ccc.co.il/ הם חלק מעולם שירותי הענן, ומכיוון שהכול עובר היום לענן (והרב כבר עבר), הרי שהגיע הזמן שגם אתם תדעו במה מדובר.

לעסק אסור להישאר מאחור, בטח אם אתם מחזיקים עסק או עובדים מול אנשים שמחזיקים עסקים. הז'רגון המקצועי מתרחב, והידע חייב להתרחב בהתאם. לכן אספנו את העובדות החשובות ביותר בתחום זה ואנו מציעים אותם בצורה פשוטה להבנה ועיכול, כדי שגם אם אתם לא יודעים כלון על הנושא, בעוד דקה או שתיים תדעו לא מעט.

ההסבר ההכרחי לכולם:

  • מחשב שרת – מחשב שנועד לתת שירות למחשבים אחרים, וככזה הוא בנוי בצורה יותר חזקה, ועם יכולות הרבה יותר מתקדמות ממחשבים ביתיים ומחשבים לפטופ נפוצים.
  • השרת יהיה מהיר יותר, ובעל יכולות כמו גיבוי, זמינות גבוהה ועוד, כדי לאפשר להרבה אנשים להשתמש בו בעת ובעונה אחת ולסמוך על היכולות שלו.
  • ווירטואלי – דבר שנעשה כהדמיה, שאינו בעולם הפיסי, אלא בעולם הווירטואלי, וכיום הכוונה היא בעיקר לפעילות המתרחשת בעולם האינטרנט.
  • שרת ווירטואלי – הוא בעצם תוכנה שמדמה מחשב שרת, ובעצם מאפשרת לכם להחזיק שרת פרטי משלכם, אך לא לרכוש או לשכור מחשב שרת משלכם.
  • היתרונות רבים, כאשר בראשם המחיר ביחס לשירות. אתם בעצם מקבלים שירות של שרת משלכם, אבל הוא ווירטואלי לגמרי, ומציע את אותם הפתרונות שמחשב שרת היה מציע לכם.

למה צריך שרת ווירטואלי?

שרתים וירטואליים לרוב נדרשים כאשר צריך לתמוך בתעבורה גדולה באתר שלכם. עם שרת ווירטואלי של https://www.ccc.co.il/ אתם יכולים לקבל גמישות מאוד גבוהה בכמות התעבורה שאתם יכולים לספוג, להתאים בזמן אמת את המענה לצורך, והכול במחירים נוחים.

היכולות של שרתים אלו כוללות גם גיבוי ושחזור במקרה של נפילה או פריצה והתקפה של

האקרים, ובעצם מאפשרים לכם לשמור על העסק והאתר פועלים בכל מקרה ובכל מצב,

בכל שעה של היום, ובקלות רבה, משהו שכל אתר צריך.

בכל שעה של היום, ובקלות רבה, משהו שכל אתר צריך.היכולות של שרתים אלו כוללות גם גיבוי ושחזור במקרה של נפילה או פריצה והתקפה של האקרים, ובעצם מאפשרים לכם לשמור על העסק והאתר פועלים בכל מקרה ובכל מצב, בכל שעה של היום, ובקלות רבה, משהו שכל אתר צריך.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הליכונים למבוגרים – מתי יש צורך בכך ואיך רוכשים הליכון בצורה נכונה?
כשחבר'ה צעירים שומעים את המילה הליכון, הדבר הראשון שעולה להם בראש זה אותו מכשיר מוכר ואהוב, אשר נמצא...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020
הורות מאתגרת: כך תתחברו לילדה המתבגרת
בשלב מסוים זה קורה, הילדה מתבגרת וזה הופך להיות לא קל או פשוט להתמודד עם הסיטואציה. עם זאת, טוב לדעת כי...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
תובנות על קייטרינג חלבי לאירועים
בעולם הדינמי של תכנון אירועים, בחירת הקייטרינג היא מרכיב מכריע שיכול להשפיע בצורה משמעותית על החוויה...
קרא עוד »
דצמ 04, 2023