הטמעת מערכת סיילספורס

כשאתם מוכנים לצעד הבא וההכרחי בעסק שלכם, הצעד שיאפשר לעסק לצעוד בעצמו קדימה, זה הזמן להטמיע טכנולוגיה חדשה לעסק. Salesforce היא הטכנולוגיה הזו, והכוח שהיא מביאה לעסק שלכם לעיתים יותר גדול ממה שאפשר להבין בנשימה אחת.

במאמר קצר זה ננסה להציג בפניכם את הבסיסים החיוניים להבנת מערכת הסיילספורס, ומדוע כל כך הרבה עסקים בכל העולם מחפשים להטמיע אותה בעסק שלהם (ולמה בעצם כל כך הרבה אחרים כבר נהנים מהיתרונות שלה).

היתרונות של Salesforce:

  • שילוב של הרבה מאוד יכולות מאפשר לכם להניח מאחור ולהימנע מהשימוש המסורבל בשילוב של תוכנות רבות. כל התכונות ההכרחיות, תחת קורת גג אחת, ובהרמוניה מושלמת
  • איסוף נתונים וניתוח נתונים בזמן אמת, מה שמאפשר חידוד ושיפור מתמיד של התהליכים השונים בעסק, כלפי פנים וכלפי חוץ, בשיווק ובניהול השוטף, לכדי יעילות מקסימלית בכל רגע נתון
  • המידע הנאסף נגיש לכל המעורבים לפי הצורך, מה שאומר שאין מידור מידע בתוך החברה אלא אם כן צריך אותו, והפעילות של החברה הופכת להיות הרבה יותר אפקטיבית
  • השיפור המשמעותי בפעילות העסק יוצר באופן מיידי גם עליה בהכנסות וברווחים, ואף ברווחת העובדים אשר מוצאים את עצמם עובדים בצורה יעילה יותר, ורואים את תוצאות העבודה שלהם בצורה ישירה
  • בשורה התחתונה – הלקוחות שלכם יהיו מרוצים יותר כי השירות שלכם יהיה מהשורה הראשונה, ואתם תוכלו להתאים שירות אישי לכל לקוח ולקוח דרך המידע המצטבר והמאורגן בצורה חכמה ונגישה במערכת – וכשהלקוח מרוצה, העסק משגשג.

יש עוד מערכות כאלו?

מערכת מקיפה כמו Salesforce באמת שאין הרבה, אבל יש מערכות נלוות שיכולות לתמוך, ללוות, ולעשות עבודה משלימה. מאנדיי (monday) היא עוד מערכת פופולרית אשר ניתנת להתאמה לצרכיי הלקוח, ועוזרת לכם לנהל עסק אפקטיבי יותר ורווחי יותר.

מאנדיי גם היא חברה וותיקה, ועם עשור של פעילות היא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממערכות לניהול פרויקטים, ניהול משימות, שיפור שירות הלקוחות, ותקשורת עם הלקוחות כמו גם פנים ארגונית. בצורה זו האופרציה המשרדית וניהול כל הארגון הופך לנוח יותר, יעיל יותר, ואיכותי יותר.

הכירו את Monday, חברה המובילה בפיתוח מערכות לניהול משימות, ניהול פרויקטים, שירות לקוחות, תקשורת פנים-ארגונית, אופרציה משרדית וניהול אסטרטגי לארגונים. Monday קיימת מעל 10 שנים, הונפקה בבורסה בשנת 2021 והיא מאמינה בשותפויות דינמיות. בין היתר, Monday מייצרת תרבות עבודה יוצאת דופן, כזאת שמובילה עסקים לשיא היעילות בעזרת מגוון כלים המוצעים לעסקים וארגונים בכל סדר גודל.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההבדל בין סיגריה אלקטרונית לבין נרגילה אלקטרונית
לא מעט אנשים עישנו במהלך חייהם נרגילה. על מנת לעשן נרגילה יש צורך להבעיר פחמים. הפחמים אשר מבעירים...
קרא עוד »
מאי 19, 2020
הדלקת דוד באפליקציה: האם זה תהליך מסובך?
הדלקת דוד חשמל באפליקציה זוהי דרך פשוטה אך יעילה לוודא שאתה מוכן ליום חורף קר. תמיד כדאי להדליק את...
קרא עוד »
ספט 19, 2022
תאורת מטבח – איך להתאים תאורה מתאימה
המטבח שלנו הוא המרכז המרכזי של הבית שלנו. זה המקום שבו אנחנו מכינים ואוכלים את הארוחות שלנו. אבל זה גם...
קרא עוד »
מאי 10, 2023