מסלול ויה פראטה – כל מה שחשוב לדעת

הוא מסלול אתגרי המשלב טיפוס על חבלים וצוקים. זה תואר כ"הרפתקה האולטימטיבית" ו"טיפוס מדהים עם קונספט ייחודי". המסלול ממוקם בגליל העליון. בצפון הארץ. הקושי של המסלול מבוסס על כמות הטיפוס הנדרשת, במהלכה מטפסים על קטעי חבל תוך כדי שעולים גם על מצוקים. לכל מצוק פלטפורמה מתאימה קרובה מאוד לראש המצוק, המאפשרת לנוח ולהשקיף על האזור. המדף האחרון לפני ההגעה לפסגה כולל גרם מדרגות בן 400 מדרגות המוביל לנקודת תצפית מדהימה הכוללת את הר מירון. מסלול דרגת קושי 3 פתוח לאנשים שסיימו את כל שאר הקשיים או לאנשי מקצוע בעלי ניסיון בלבד.

מה צריך לדעת לפני שיוצאים למסלול אתגרי?

כאשר אתם מתכננים לצאת למסלול מאתגר, חשוב לדעת מה אתם צריכים כדי להתכונן למסע. הנה כמה מהדברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שאתה לוקח על עצמך אתגר. תכנון המסלול שלך: עליך לוודא שתכננת את המסלול שלך מראש ולדעת איזה ציוד ואספקה תצטרך. אתה גם צריך לדעת כמה זמן ייקח לטיול שלך. ציוד: לכל סוג של פעילות בחוץ, חשוב לוודא שיש לך את הציוד המתאים אתך להגנה ונוחות. כמו כן, חשוב לוודא שכל הציוד שלכם תקין כך שיחזיק לאורך כל הטיול שלכם. אספקה: חשוב להקפיד שיהיו אתך מספיק אוכל ומים במהלך הטיול, כך שכשהמצב יתקשה, לא תהיה סיבה לדאגה. 

להשכרת ציוד טיפוס http://www.vfisrael.co.il/gear

מה הם היתרונות במסלול אתגרי?

מסלול קשה הוא לא תמיד מכשול. לפעמים, זו יכולה להיות הזדמנות לצמיחה וללמידת מיומנויות חדשות שאולי לא ידעת עליהן קודם לכן.

מסלול מאתגר יכול להיות גם הזדמנות לבחון את הגבולות שלך ולדחוף את עצמך מאזור הנוחות שלך כדי לצמוח כאדם. חשוב שתהיו מוכנים מנטלית למסע שלפניכם על ידי כך שתהיה לכם מטרה ברורה בראש ותהיה מוכנה להתמודד עם האתגר על הראש. השכרת ציוד טיפוס – כל מה שחשוב לדעת

השכרת ציוד טיפוס הוא שירות המספק למטפסים את הציוד הדרוש לטיפוס שלהם. הציוד כולל חבלים ורתמות, קסדות, נעליים ועוד. על מנת לשכור אותם, עליך לספק את שמך ופרטי התקשרות שלך וכן את רמת הטיפוס שלך.

השכרת ציוד טיפוס הפכה לחלק מהותי מקהילת המטפסים. זה מספק למטפסים דרך בטוחה לטפס מבלי לקנות ציוד יקר שאולי לא ישתמשו בהם לעתים קרובות.

איפה ניתן לשכור ציוד טיפוס?

השכרת ציוד טיפוס היא מודל עסקי שקיים כבר זמן רב. זה שירות שבו אתה שוכר ציוד טיפוס, כמו חבלים ורתמות, ומשתמש בהם לטיפוס צוקים.

ניתן לשכור ציוד טיפוס למטרות שונות – לצאת מהבית, לנסות משהו חדש, או סתם כי בא לכם לחקור את החוץ. היתרון העיקרי בהשכרה הוא בכך שהיא חוסכת לך כסף ועדיין נותנת לך גישה לציוד שאתה צריך.

הדרך המסורתית לשכור ציוד טיפוס היא דרך חנות מוצרי הספורט המקומית שלך או אם אין להם את זה במלאי אז הם יזמינו אותו מהספק שלהם. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות אחרות כעת, כולל חברות השכרה מקוונות.

למה כדאי לשכור ציוד טיפוס ולא לקנות אותם?

השכרת ציוד טיפוס היא אחת מפעילויות החוץ הנפוצות והפופולריות בעולם. זה ספורט שדורש הרבה ציוד כדי להיות מסוגל להשתתף בו.

השכרת ציוד טיפוס כמו נעלי סלע, רתמות, חבלים ועוד יכול להיות די יקר עבור אנשים מסוימים. זה יכול להיות גם קשה למצוא בדיוק את מה שאתה צריך כשאתה לבד או רק עם אדם אחד אחר.

שירותי השכרת ציוד טיפוס זמינים באינטרנט כעת, כך שמי שרוצה לנסות לטפס יוכל לשכור את כל מה שהוא צריך מבלי להשקיע יותר מדי כסף או זמן בחיפוש אחר הציוד המתאים.

מידע נוסף באתר ויה פראטה

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תפילת הדרך
תפילה היא חלק חשוב בחיי האדם. זו דרך להודות לאלוהים על כל הדברים הטובים שקורים לנו, כמו גם דרך להודות...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
איך בוחרים שעוני יוקרה
על אך שניתן למצוא כיום לא מעט סוגי שעונים שונים, אין כמעט אדם אשר מסתובב בעולם ללא שעון יד. שעון יד...
קרא עוד »
דצמ 31, 2017
האם כדאי להתחיל עם אופני איזון?
רכיבה על אופניים היא פעילות מהנה במיוחד שילדים קטנים רוצים ללמוד. כדי להתחיל לדווש בבטיחות, דרושה...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021