עבודות איטום באמצעות סנפלינג – יקלו על כל הדיירים בבניין

עבודות איטום באמצעות סנפלינג היא טכניקה עתיקה ששימשה במשך מאות שנים כדי לעצור את כניסת המים למבנים. מדובר באנשים שעומדים על גבי קיר או גג ומורידים את עצמם על חבלים לאורך דופן הבניין על מנת לאטום את המפרק בין שני קירות או רעפים. המונח "איטום" משמש לתיאור מגוון רחב של שיטות למניעת או הפחתה של זרימת מים לתוך מבנים.

עבודות איטום באמצעות סנפלינג, האם היא שיטה בטוחה?

עבודות איטום באמצעות סנפלינג היא דרך יעילה מאוד לאיטום המבנה. זה לא רק יקל על כל הדיירים בבניין אלא גם יחסוך בזמן ובמאמץ.

הרבה חברות בנייה משתמשות בטכניקה זו כדי לאטום את הבניין, וזו הסיבה שזו שיטה פופולרית מאוד. הוא שימש גם בתעשיות אחרות כמו כרייה וחציבה, שם הוא משמש לאיטום קידוחים.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב ששיטה זו אינה בטוחה בגלל היעדר אמצעי זהירות. עם זאת, מחקרים הראו שסנפלינג היא אחת השיטות הבטוחות ביותר לאיטום מבנים מכיוון שהיא ממזערת סיכונים הקשורים לשיטות איטום אחרות כמו קידוח או פיצוץ. 

עוד על עבודות איטום באתר https://www.bimromav-bagova.co.il/plumbing-works-in-abseiling/

עבודות איטום באמצעות סנפלינג, על מי מוטלת האחריות?

עבודות איטום באמצעות סנפלינג היא שיטה פופולרית לעבודות איטום בענף הבנייה. זוהי אחריות קולקטיבית בין הקבלן למזמין, כאשר שני הצדדים אחראים לוודא שננקטים כל אמצעי הבטיחות.

הקבלן אחראי לוודא שננקטים כל אמצעי הזהירות הבטיחותיים לפני תחילת העבודה באתר. הם צריכים גם לספק רשימה של עובדים שיהיו מעורבים בפרויקט כדי להבטיח שהוא נעשה כראוי.כמו כן  הקבלן אחראי לכל נהלי הבטיחות ולציוד המתאים הדרוש, כגון הציוד והכלים הדרושים לביצוע העבודה בבטחה.

הלקוח אחראי לספק רשימת עובדים שיהיו מעורבים בפרויקט וכן לוודא שיש להם כיסוי ביטוחי הולם וידע על אחריותם באתר. למידע נוסף במרומיו עבודות גובה

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בקיסריה- הבחירה המושלמת שלכם
רצועת החוף של ישראל ידועה כאחת היפות בים התיכון וזה לא רק בגלל חופי הים הבתוליים והפראיים אלא גם...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
בוק בת מצווה בטבע
אין גיל יפה יותר מגיל בת המצווה. מדובר על גיל שמהווה את המעבר שבין ילדות לבגרות ואין ספק שכדאי לתעד את...
קרא עוד »
אוג 11, 2020
היכן נוכל למצוא מידע מקצועי על מסלולי טיפוס בעולם?
מסלולי טיפוס הם המסלולים האהודים על הרבה מאוד אנשים בארץ ובעולם הגדול. אפשר לומר שהמסלולים הללו...
קרא עוד »
מאי 24, 2022