דיקור סיני לפוריות

בשנים האחרונות, מטפלים בדיקור סיני משתמשים בדיקור סיני כדי לעזור לנשים להיכנס להריון. הסיבה לכך היא יכולתו לעורר את מערכת הרבייה הנשית ולעורר ביוץ. הוא משמש גם כטיפול פוריות על ידי חלק מהנשים שאינן מסוגלות להרות באופן טבעי או חושקות בילדים אך אינן מסוגלות לעשות זאת עקב בעיות רפואיות כגון הריון או אי פוריות. 

דיקור סיני הוא רפואה סינית עתיקת יומין שנמצאת בשימוש כבר אלפי שנים. כיום היא מקובלת כדרך יעילה לטיפול בבעיות פוריות, אך היא לא הייתה ידועה ברפואה המערבית עד שנות ה-80.

הבעיה הגדולה ביותר בטיפולי פוריות היא שהוא מאוד יקר וגוזל זמן. דיקור סיני יכול לשמש להגברת סיכויי ההתעברות אצל נשים שאינן מסוגלות להרות באופן טבעי.כאמור, דיקור סיני הוא רפואה סינית מסורתית אשר שימשה לטיפול במחלות ומחלות רבות. זהו גם טיפול משלים לפוריות.

איך דיקור סיני יכול לעזור בנושא של פוריות? 

תעשיית טיפולי הפוריות היא שוק ענק. טיפולי פוריות משמשים לכל דבר, מהפריה חוץ גופית ועד להפריה חוץ גופית (IVF). זה  שוק ענק, עם מכירות של 13.5 מיליארד דולר ב-2016 בלבד. פוריות הוא נושא חשוב מאוד עבור נשים. זהו אחד הנושאים הנדונים ביותר בעת החדשה. מטרת מאמר זה תהיה להציג כמה מהשיטות והפרקטיקות שיכולות לעזור לך להיכנס להריון.

ארגון הבריאות העולמי (WHO) השיק קמפיין חדש לעידוד נשים לשקול דיקור סיני לפוריות. זוהי צורה של רפואה אלטרנטיבית שאינה מקובלת על ידי הקהילה הרפואית.

לסיכום, דיקור סיני היא שיטה ידועה ברפואה סינית. זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות ומצבים בריאותיים רבים. כאמור הוא משמש גם כטיפול פוריות עבור זוגות ובפרט עבור נשים המתקשות להיכנס להריון מסיבות שונות. 

לפרטים: https://markbeilin.com/

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד למסעדות
מסעדות זקוקות להרבה אספקה למטבחים שלהן. הם צריכים לקנות אוכל, כלים, כלים ושאר ציוד מטבח. ציוד למסעדות...
קרא עוד »
מאי 03, 2023
למה אדם טל הוא אדם שצריך להיזהר מפניו?
אין ספק כי רוב האנשים מכירים כבר את השם של אדם טל, היות ומדובר על אחד האנשים המפורסמים ביותר בתחום...
קרא עוד »
אוג 27, 2020
מה זה ריצוף טרצו ולמה הוא כל כך פופולארי?
אם אנו עוסקים בעולם עיצוב הבית, ואתם מעוניינים לחפות קירות או רצפות, כדאי שתהיו ערים לעובדה שאחד...
קרא עוד »
ספט 14, 2021