האטרקציה למשפחות בירושלים שלא חשבתם עליה

הידעתם שברירת המחדל של הרבה ישראלים לחופשה בארץ, היא לא אילת ולא צימר בצפון? לפי הסקרים עולה כי ברירת המחדל של הישראלים לחופשה בארץ היא לא אחרת מאשר העיר ירושלים. היא אחת הערים החשובות ביותר במדינה ישראל, ולא רק בגלל היותה עיר בירה, אלא גם כי היא קדושה לשלוש דתות. רוצים לשמוע על אטרקציה למשפחות בירושלים שלא חשבתם עליה? תמשיכו לקרוא.

 

מה תוכלו למצוא במוזיאון ידידי ישראל שבירושלים?

מחפשים מוזיאון או אטרקציה אחרת אשר יוכל לעניין ובכך להנגיש את הסיפור ההיסטורי של העם היהודי? ישנו מוזיאון בירושלים ששמו מוזיאון ידידי ישראל, אשר מציג ומנגיש לילדים בצורה אטרקטיבית את ההיסטוריה של העם היהודי. ההיסטריה מוצגת באמצעות אנימציות מרתקות, מסכי מולטימדיה אור – קוליים עם מסכי מגע עצומים מרהיבים. האטרקציה הזו מבטיחה חוויה לימודית חווייתית במיוחד לילדים ולכל המשפחה כאחד.

מה המטרה של מוזיאון ידידי ישראל בירושלים?

מוזיאון ידידי ישראל, הוא מוזיאון בירושלים, שהמטרה העיקרית שלו היא לעורר עניין וסקרנות אצל הדור הצעיר. להציג את כל פועלם הענף של הפועלים של חסידי אומות העולם, להציג גם את המורשת שלהם ולספר את סיפורם בעיקר. המוזיאון הוקם בירושלים ובכך כך מי שמגיע לבקר, מרגיש שייכות והיקשרות לסיפור כיוון שהוא נמצא בעיר הבירה של ישראל, עם ניחוח של ציונות ופטריוטיות. במוזיאון מנסים להעביר את התוכן בצורה חיה, מלהיבה שתסחוף אתכם פנימה לתוך המציאות שהייתה בזמנו, כדי שתתחברו לעלילה ולתוכן, ובכך תוכלו באמת להרגיש שייכים לסיפור.

איך מוזיאון ידידי ישראל יכול להעניק לילדיכם חוויה חינוכית?

זה לא סוד שהיום כדי להגיע לילדים ולעניין אותם, לא מספיק רק לספר סיפור או לראות מוצגים במוזיאון. מוזיאון בירושליםשל ידידי ישראל, בנוי כך שהוא מושתת על הטכנולוגיה הכי חדשנית שיש.  באמצעות מסכי מגע ומולטימדיה, הוא מספר את הסיפור מאותה התקופה כאילו היא קורית היום, הילדים לא מרגישים שהם לומדים היסטוריה משעממת, אלא להיפך. ברגע שנכנסים למוזיאון, התחושה היא שנכנסים לתקופה אחרת בהיסטוריה ואתם חלק ממנה. החוויה היא מיוחדת במינה ובהחלט משאירה רושם מעולה.

מה מציגים במוזיאון ידידי ישראל?

מוזיאון בירושליםמציג את אותו הסיפור של העם היהודי. המיוחד בו שהוא מציג את אותו הסיפור ממספר זוויות שונות. לדוגמה, זווית הציפור מעל שמי ישראל, מהרגע שנוצרה ועד היום. מתארים את התפתחות הטכנולוגיה לצד החקלאות ועבודת הכפיים המוכרת. נוסף לכך, מראים את ההיסטוריה של העם היהודי, הסיפור התנכ"י של הברית שעשה אברהם עם אלוהים, סיפור קבלת לוחות הברית ושל משה רבינו. כל אלו מונגשים לילדים של היום, עם מוזיקה וקריינות כאילו אותה הדמות ההיסטורית מדברת. כמובן שישנן עוד זוויות ראיה, אך קצרה יריעתנו מלפרט את כולן. 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד למסעדות
מסעדות זקוקות להרבה אספקה למטבחים שלהן. הם צריכים לקנות אוכל, כלים, כלים ושאר ציוד מטבח. ציוד למסעדות...
קרא עוד »
מאי 03, 2023
היכן תמצאו מתנה מקורית לבר מצווה?
גיל מצוות שחל בגיל 12 לבנות ו-13 לבנים, הינו מועד מיוחד בחיי הילד והילדה בהיותו מסמל את המעבר בילדות...
קרא עוד »
אוג 02, 2015
מחסנים להשכרה בירושלים – לשמירה על הציוד שלכם
מחסן הוא מקום לאחסון סחורות. בעבר זה היה רק מקום אחסון לסחורות. בימינו מחסנים משמשים גם לאחסון ציוד...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022