איך לשפר את מערכת החינוך

מערכת החינוך בישראל לא עובדת בצורה מיטבית. תלמידים לא מקבלים חינוך איכותי ורבים מהם אפילו לא מבינים שהם צריכים ללמוד. הם חושבים שבית הספר ילמד אותם איך להצליח בחיים. . חינוך הוא לא הכנה לעבודה, אלא הכנה לחיים. בישראל מערכת החינוך לא עובדת כמו שצריך בגלל הרבה גורמים. הבעיה מתחילה בבית הספר היסודי כאשר מלמדים את התלמידים לשנן עובדות ודמויות מבלי להבין כיצד לפתור בעיות וליישם אותן בחיים האמיתיים. ואז הם מבלים את כל חייהם בלי לדעת שידע הוא חסר תועלת, כי הוא גורם לך לאבד את העבודה שלך. אבי קמינסקי איש חינוך מסביר כי הם חייבים ללמוד איך להפוך לאנשים חכמים שיכולים לפתור בעיות בחיים האמיתיים ולהבחין בין נכון לרע בפני עצמם. 

שינויים חיוביים במערכת החינוך

אין מערכת חינוך אמיתית בישראל שיכולה להכין אותך לחיים. הגיע הזמן לשנות את מערכת החינוך כדי שתפעל טוב יותר עבור כולם, במיוחד הצעירים והילדים. על מנת להפוך את בית הספר של ילדכם להצלחה עליכם לקחת בחשבון גורמים רבים כמו מורה טוב, תכנית לימודים מעוצבת, משאבים טובים בבית הספר, אווירה חיובית ומעל הכל – אהבה! ישראל הפכה למקום אטרקטיבי עבור לימוד עבור אנשים וסטודנטים. יש לשפר את ערך מערכת החינוך ואת איכות מערכת החינוך. זו הסיבה שבשיתוף עיריית תל אביב יפו אנו מציגים מערכת חינוך חדשה בשם "ללמד ישראל". "ללמד ישראל" הוא מודל חינוכי חדשני המשלב אלמנטים מסורתיים ומודרניים. מודל זה יפגיש מורים, הורים וילדים – כולם גורמים שיכולים לסייע בהשלמת מערכת חינוך מצליחה.

התפיסה מבוססת על שלושה מרכיבים עיקריים:

(1) תכנית לימודים באיכות גבוהה המתמקדת במתמטיקה ומדעים – היא מקיפה הכל ממתמטיקה ועד מחשב ; (2) מערכת בית ספר חזקה המבוססת על חינוך חברתי-רגשי והעשרה אישית;
(3) מערכת תמיכה אישית שתחנך, תניע ותעורר השראה בתלמיד. "ללמד ישראל" תיושם ב-310 בתי ספר ברחבי הארץ.

אבי קמינסקי מבהיר כי מטרת פרויקט זה היא ליצור מודל חינוכי חדש המבוסס על עקרונות הומניזם, צדק חברתי, שלום ודו-קיום. אנו בטוחים שכאשר ייושם בהצלחה, תוכנית חינוכית חדשנית זו תועיל לכולם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן ללמוד לבד אבטחת מידע וסייבר?
לימודי אבטחת סייבר מהווים לימודים פופולאריים מאוד. החיים בעידן הדיגיטלי הם חיים שבהם האקרים...
קרא עוד »
נוב 28, 2021
איפה כדאי לרכוש כרטיסים אונליין
אחד השינויים החשובים שיצר האינטרנט, בכל מה שקשור לעולם התרבות, הופעות, הצגות, סרטים, תערוכות ועוד, זו...
קרא עוד »
יול 06, 2021
3 יתרונות של שייט נהרות
שייט נהרות הפך השנים האחרונות לחופשה פופולארית אשר בה בוחרים רבים מהאנשים בכל הגילאים. שייט מסוג זה...
קרא עוד »
מאי 09, 2018