מה ההבדל בין סיגריה אלקטרונית לנרגילה חשמלית

סיגריה אלקטרונית והנרגילה החשמלית הם שני מוצרים דומים במובנים רבים. שניהם מספקים דרך לעשן טבק מבלי לשאוף אותו. מה שהם עושים, לעומת זאת, שונה. 

הסיגריה האלקטרונית היא מכשיר היוצר אדים וניקוטין על ידי חימום נוזל. הנוזל הוא בדרך כלל פרופילן גליקול, שהוא מוצר נפט. לאחר מכן, הנוזל מחומם בנוכחות מרסס, המחמם את הנוזל ליצירת אדים.

נרגילה חשמלית היא מכשיר המשתמש במנוע בעירה פנימית כדי לחמם מים, שאותם שואפים דרך הפיה. המים בתמיסת הנרגילה מכילים גם ניקוטין, שנוסף כדי להפוך אותו לממכר כמו מסיגריות. יש אנשים שמשתמשים גם בסיגריות אלקטרוניות כדרך חלופית לעישון טבק.

הן מתפקדות כמו סיגריות מסורתיות, אך לעומתן ניתן להשתמש בהן במקומות סגורים ציבוריים והן אינן מכילות כימיקלים רעילים או חומרים מזיקים. סיגריות אלקטרוניות אינן מכילות עלי טבק או כימיקלים אחרים המזיקים לבריאות ולסביבה. הן גם בטוחות הרבה יותר מסיגריות מסורתיות מכיוון שאינן מכילות זפת, ניקוטין, פחמן חד חמצני, עופרת או חומרים רעילים אחרים שעלולים להזיק לבריאותכם בטווח הארוך.

הסיגריה האלקטרונית היא מכשיר המופעל על ידי סוללה המחמם את הניקוטין הנוזלי שבתוכו ליצירת אירוסול או אדים.  

סיגריות אלקטרוניות קיימות בשוק כ-15 שנה, אך צברו פופולריות רק לאחרונה. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שהן יכולות לשמש אנשים שמעשנים או לא רוצים לעשן בכלל, וניתן לשלוח אותן דרך האינטרנט או לרכוש בחנויות המיועדות לכך. הן גם זולות יותר מסיגריות רגילות.

נרגילה חשמלית ידועה גם בתור נרגילה אלקטרונית, צינור מים אלקטרוני או מכונת צינור מים אלקטרונית. התכונה הבולטת ביותר שלהן היא שהן קלות לשימוש, פשוטות לתפעול ובעלות פחות דרישות תחזוקה בהשוואה לאלו המסורתיות.

סיגריות חשמליות הן מכשירים המופעלים על ידי סוללה המכילים מרסס, נוזל אלקטרוני ומחסנית המכילה את תמיסת הניקוטין. ישנם טעמים רבים ושונים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב פנים בחיפה
עיצוב פנים הוא דיסציפלינה יצירתית שבכוחה להפוך חללים למקומות מותאמים אישית, מקומות עבודה...
קרא עוד »
יול 02, 2023
השכרת יאכטה לכל מאורע
דעו לכם כי יהיה ניתן לשכור יאכטה ובעבור כל מאורע שתוכלו להעלות בדעתכם. בין אם מדובר על בר המצווה של...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
מה צריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל
יציאה למסע בינלאומי הוא מאמץ מרגש ומוקפד כאחד. מעבר למסלול, מקומות הלינה והאריזה החיונית, טמון היבט...
קרא עוד »
אוג 28, 2023