ירידה בחשק המיני

בעיני אנשים רבים חיי מין תקינים הם דבר שחשוב מאוד עבור זוגיות בריאה וטובה וגם עבור בריאות נפשית. אך גם גברים ונשים שאינם נמצאים בזוגיות רוצים ליהנות מחיי מין בריאים. אלא שישנה תופעה רווחת שאולי לא מדברים עליה מספיק והיא שנשים רבות חוות ירידה בחשק המיני. מכיוון שזהו נושא שגורם למבוכה ונשים רבות אשר סובלות מירידה בחשק המיני אינן מדברות על זה, לחלקן זה ייראה כאילו הן חריגות וכאילו משהו לא תקין אצלן. אבל חשוב קודם כל לדעת שזהו דבר טבעי שיכול לקרות להרבה נשים וצריך פשוט להכיר את הנושא, להיות מודעות לכך שהוא נפוץ יחסית ושיש לו פתרון שבעזרתו ניתן לחזור וליהנות מחשק מיני ומחיי מיניות תקינים.

במה באה לידי ביטוי הירידה בחשק המיני?

בקרב נשים רבות שהיה להן לפני כן חשק מיני וחיי מין בריאים ותקינים ופתאום הן חוות ירידה בחשק המיני, זה יכול להיות מלווה עם תחושות עצמיות לא נעימות. נשים רבות יכולות להיבהל מהשינוי הפתאומי הזה וזה יכול להשפיע על התחושות שלהן ועל מצב הרוח. הן יכולות להרגיש שמשהו לא תקין אצלן משום שהתפיסה היא שחיי מין הם דבר טוב ובריא וכשפתאום לא מרגישים צורך ורצון בקיום יחסי מין, זה יכול להיראות מוזר ואפילו מדאיג. במקרים שונים זוגות אשר לא מבינים את הסיבות לכך, זה יכול לגרום למשבר בזוגיות ובקשר בין בני הזוג.

מה ניתן לעשות במקרה של ירידה בחשק המיני?

הפתרון הנכון והיעיל ביותר הוא פשוט לגשת לטיפול. זה יכול להיות טיפול רפואי או טיפול מיני. טיפול רפואי יעסוק בסיבות פיזיות והוא נועד לשלול אפשרויות פיזיות ובעיות גופניות שיכולות להשפיע על החשק המיני. טיפול מיני אצל מטפל מוסמך ומקצועי כמו למשל: יניר טל פסיכותרפיסט, יעסוק יותר בהיבט הרגשי וטיפול בתחום הרגשי והנפשי כדי לטפל בירידה בחשק המיני.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע עט הוא מתנה מעולה לעובדים?
כל בעל עסק וכל בעל חברה יודע ומכיר בחשיבות העצומה של מתן מתנות לעובדים. אין ספק כי מקום העבודה מתפקד...
קרא עוד »
פבר 19, 2017
שירותי המרת שקלים לביטקוין עבור עסקים
הביטקוין כבר כאן. זה בולט לראות את הנוכחות שלו עם הודעות במדורי הכלכלה לגבי כל סוג של עלייה וכל סוג של...
קרא עוד »
יול 17, 2018
מכונת עשן – יכולה לשדרג כל אירוע!
מכונת עשן יכולה לשדרג ולהוסיף לנו המון לכל אירוע, החל מאירוע הכולל מסיבת ריקודים ועד לאירוע כדוגמת...
קרא עוד »
ינו 11, 2018