באילו מקרים מומלץ לפנות אל קונה רכבים לפירוק?

מכוניות לא שמישות נמצאות בכל מקום והן מהוות מקור הכנסה מצוין. אבל רוב האנשים לא יודעים איך להשתמש בהן ולמי צריך לפנות. הם פשוט מחנים אותן איפשהו, שוכחים מהן ולא מסתכלים עליהן שוב. 

במגרש גרוטאות קונים רכבים שלא בשימוש, ממחזרים ומוכרים את החלקים כחלקי חילוף. הביקוש לחלקי חילוף עולה עם השנים בהתאם לכמות הרכבים שמייצרים ותאונות הדרכים שמתרחשות באופן יומיומי. מגרש הגרוטאות הוא המקום בו מורידים מכוניות מהכביש במקרים של תאונות דרכים בהם הרכב עונה להגדרה "טוטאל לוסט". מגרשי גרוטאות הם סוג של עסק שמונע בעיקר על ידי מכירת מכוניות ישנות. הם לא רק רווחיים אלא גם מקור הכנסה עבור אנשים מסוימים. לקריאה אודות פירוק רכבים במרכז

אז מתי פונים ומה זה נותן לנו?
העולם ראה עלייה בפירוק מכוניות והתחום הפך להיות מבוקש. הביקוש לגרוטאות מתכת עולה מדי שנה וההערכה היא שיהיו יותר משני מיליארד מכוניות על הכביש עד 2030. עובדה ידועה היא שגורטי רכב צריכים להתמודד עם פסולת מסוכנת שיש לפנות בבטחה, ולכן הם צריכים פתרון ידידותי לסביבה לצרכי פינוי הפסולת שלהם. למידע בנושא מגרש לפרוק כלי רכב

פעמים רבות רק נרוויח מהעניין, כיוון שאם ברשותנו רכב שלא בשימוש, יש לנו תשלומים שוטפים שאנו מוכרחים לשלם גם כאשר הוא עומד (אגרות למיניהן), ובנוסף, ירידת הערך שנגרמת כתוצאה מהתיישנות הרכב. ברגע שנחליט למכור את הרכב לפירוק, נוכל להפסיק את התשלומים המיותרים ולהרוויח את שווי הרכב. אחרי הכל, אין דבר יותר מתסכל מאשר שגונבים לכם את הרכב או לא מצליחים למכור אותו תמורת כסף כי אין לכם יותר מקום בשבילו.

מקרה נוסף שבו נאלץ לפנות לקונה רכבים לפירוק, הוא אם הרכב עבר תאונת דרכים ותיקון הנזקים יעלה יותר מאשר נרוויח ממכירת הרכב לפירוק. 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדק בית לדירה מקבלן
בדק הבית הוא תהליך בדיקה ותיעוד מצב של בית או דירה. הבדיקה נעשית על ידי קבלן מנוסה על מנת לאתר ליקויים...
קרא עוד »
מאי 04, 2023
קרוזים שאתם חייבים להכיר
אתם חושבים על חופשה מפנקת עם בן הזוג ולא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל לבחור בין כל כך הרבה אפשרויות? אם...
קרא עוד »
דצמ 17, 2017
ציוד לג׳ימבורי – האם ניתן להזמין אותו גם לבית?
ציוד ג'ימבורי הוא אהוב מאד על הילדים והם מאד נהנים לשחק במתקנים השונים, לקפוץ, לזחול ולשבת...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022