לאן אפשר לטוס?

התקנות בנושא בטיחות תעופה בתקופת הקורונה מעט מסובכות. מאמר זה יעזור לך להבין כיצד להשתמש בכלי לתכנון טיסה כדי להבין לאילו מדינות בעולם אתה יכול לטוס.

בתקופת הקורונה, יש מדינות שאפשר לטוס אליהן ויש אליהן מספר גבוה של טיסות. מדינות אלו לרוב נכללות ברשימת המדינות עם הכי הרבה טיסות.

מספר הטיסות מושפע ממגוון גורמים, לרבות התפרצויות בגלים של מגפת הקורונה, אשר ישפיעו על זמני הטיסה, המסלולים והעלויות.

חלק מחברות התעופה נודעו גם להשתמש בזה כתירוץ לשירות גרוע. זה הוביל לתסכול רב בקרב נוסעים שחשים שהוטעו על ידי חברות התעופה לגבי מה שהם יכולים לצפות מהם כשהם מטיסים אותם ממדינה אחת לאחרת.

איך ניתן לדעת לאן אפשר לטוס?

הרבה אנשים לא יודעים איך או לאן אפשר לטוס תחת מגבלות הקורונה, שכן כל הזמן מתרחשים שינויים במצב ובעוצמת המגיפה, עיניין שמשפיע ישירות על היכולת לתכנן טיסה ליעדים שונים בעולם.

למטרת ניהול נכון ויעיל של המדינות וחברות התעופה, הוחלט על סיווג של מצב המדינות מבחינת רמת תחלואה ורמת הסיכון בהגעה אליהן.

שיטת סיווג המדינות והיעדים:

  • מדינה ירוקה: כל מדינה שנכללת במסגרת קטגוריה זו נחשבת כיעד בטוח ואפשרי להגעה. אין צורך להצטייד בשום מסמך רפואי אשר מעיד על המצב הרפואי שלכם.
  • מדינה צהובה: מדינה שמסווגת בקטגוריה זו נחשבת כיעד שבו רמת התחלואה היא נמוכה יחסית ועל כן יש צורך בהנפקת אישור לגבי המצב הרפואי שלכם.
  • מדינה כתומה: מדינה שנמצאת תחת קטגוריה זו נחשבת כיעד ברמת סיכון גבוהה מבחינת רמת התחלואה. על כן יש צורך בהמצאת אישור אשר מעיד שהנכם מחוסנים נגד הקורונה.
  • מדינה אדומה: מדינה בקטגוריה זו נמצאת ברמת התחלואה ורמת הסיכון הגבוהים ביותר, כל כן מומלץ שלא להגיע אל יעדים אלה, שכן יש צורך בכניסה לבידוד גם במידה והנכם מחוסנים נגד הנגיף
אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הנוחות בשימוש בכיסאות מתקפלים
היכולת לפתוח או לסגור כסאות מתקפלים גבינה עשויה להעניק לכם את הוורסטיליות שאתם צריכים על מנת להפוך...
קרא עוד »
מאי 14, 2021
תמונות למכירה – איך בוחרים את התמונה הנכונה?
לתמונות יש הרבה פוטנציאל. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות, והם גם מאוד יפות. הבעיה היא שלא תמיד קל...
קרא עוד »
פבר 10, 2023
יופי – גם בגיל מבוגר
כאשר אנחנו צעירים הכול הולך בקלות וללא קשיים מיוחדים. אך כאשר אנחנו מתבגרים אנחנו מתחילים להיתקל...
קרא עוד »
יונ 14, 2017