איך גם אתם תלמדו על NFT?

העולם בו אנחנו חיים הוא עולם דינמי ומתקדם שלא סובל את מי שנשארים מאחור. מי שרוצה לכבוש את העולם, מי שרוצה לקחת בו חלק, פשוט חייב להבין מול מה הוא עומד, חייב להכיר את התחומים החדשים שנכנסים בכל יום מחדש לשוק. אם יש תחום שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות זה משכר בנכסים דיגיטליים. 

ישנם נכסים דיגיטליים שהם מטבעות דיגיטליים שונים. מדובר על שורה של פרטים שאולי שווים לא מעט, אבל כל אחד דומה לשני בתוך הרצף הגדול הזה. ישנם נכסים שכל אחד מהם שווה הרבה מאוד כסף. מדובר על מה שאנחנו קוראים לו NFT. 

טכנולוגיה חדשה של אבטחת יצירות דיגיטליות

כדי להבין מה זה NFT פנינו אל היזם ניב נינבורג והוא מסביר כך: בואו נקביל את המונחים לעולם הפיזי, אותו כולנו מכירים. אם הייתם הולכים לאירופה של ימי הביניים, הייתם רואים את האצילים מסתובבים עם מפתחות. המפתח עזר לשמור מאחורי סורג ובריח  כסף וזהב ויצירות אומנות. היום, כאשר אנחנו חיים בעידן הדיגיטלי, אנחנו צריכים מערכות אבטחה וירטואליות מתקדמות שיאפשרו לנו לשמור על הכסף הדיגיטלי שלנו ועל יצירות אומנות דיגיטליות. את הדבר הזה אפשר לעשות על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובמה שאנחנו קוראים לו NFT. 

בעלות על מוצר NFT היא בעלות על ערך דיגיטלי

הגדלה של ההון היא בין היתר רכישה של אומנות. בעידן בו חלק גדול מהאומנות מבוססת על אומנות דיגיטלית, אנחנו מדברים על רכישה של נכס דיגיטלי בעזרת NFT הדואג לכך שהבעלות תהיה שלנו באופן בלעדי בלי להסתכן בכך שיהיה מי שיעתיק את היצירה הזו מאיתנו. 

היזם ניב נינבורג מסביר כי מדובר על שוק חדש בו גם אתם יכולים לקחת חלק אם רק תרצו. כאן יש לכם גם את הפלטפורמה לכך.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ברקודים
הצורך בייעול תהליכים נדרש וחיוני בפעילויות שונות בחברות המוכרות שירותים. הדבר בולט במיוחד במקומות...
קרא עוד »
אוג 13, 2017
כמה זמן אפשר לנסוע עם טסלה ללא טעינה?
טסלה היא אחד מכלי הרכב החשמליים הפופולריים ביותר בשוק כיום. עם טכנולוגיית הסוללה המתקדמת שלו, היא...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
מה זה טופר למזרן?
כיסוי מזרון הוא שכבה עבה של קצף או חומר אחר המשמש להוספת נוחות ותמיכה למזרן. הרבה אנשים משתמשים...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023