איטום גג – איך תוודאו שהגג שלכם אטום

גג אטום הוא מצרך חובה לכל בית. יעיד על כך מי שתקופה הבית שלו לא היה אטום בימי החורף. העניין הוא שיש לא מעט בתים כאן בארץ שסובלים מנזילות חוזרות ונשנות. 

נזילות אלו יכולות לטפטף ממש לתוך הבית ולהפוך את המקום למלוכלך ומחליק ככה שסכנה לעבור שם אם אתם לא שמים דלי שיקבל את כל המים. 

אולם חוץ מזה הנזק יכול להיווצר בעיקר בתקרה שסופחת את המים שעומדים שם זמן רב והיא מתעפשת. התוצאה היא עובש. ברגע שזה קורה אתם לא יכולים לדעת לאן העובש הידרדר. 

מה אתם כן יכולים לעשות? לאטום את הגג אבל אנחנו כבר מדגישים שבחורף זו משימה לא פשוטה. איך אוטמים את הגג בחורף ומה כדאי לדעת על איטום גגות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איטום גג:

כמובן שהדרך היחידה לוודא שהגג שלכם אכן אטום היא לבדוק אותו. בדרך כלל עושים את הבדיקות הללו בקיץ כדי לבוא לחורף מוכנים. 

מציפים את כל הגג במים ומחכים כמה ימים לראות אם יש נזילה לתוך הבית. אם יש נזילה, הגג לא אטום, בודקים את מקור הנזילה ומתקנים ואם הגג של הבית נשאר יבש, הבית שלכם אטום. עברתם את המבחן. 

בנוסף, חשוב לציין שאת איטום הגג לפעמים יש צורך לחדש שכן החומר נשחק. בשנים האחרונות הומצאו כל מיני פטנטים שמאפשרים איטום של הגג למשך שנים ארוכות.

כמובן שהחומר הזה יקר יותר, אולם זה בהחלט שווה את זה. אתם משקיעים פעם אחת ומקבלים שקט לאורך שנים. לסיכום וסיום, אם אתם רוצים לבדוק האם הגג שלכם אטום פשוט מלאו אותו במים למשך כמה ימים, אם אין חדירה של מים הגג אטום כמו שצריך. אם מתגלה דליפה, כדאי לפנות למומחים בתחום האיטום דרך הקישור https://www.bimromav-bagova.co.il/rappelling/

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספורט לנשים בהריון
לפעילות גופנית במהלך ההריון יכולים להיות יתרונות רבים הן לאם והן לתינוק, כולל שיפור במצב הרוח,...
קרא עוד »
דצמ 27, 2022
קורס נהיגה מתקדמת לחובבי ספורט מוטורי
אם אתם אוהבים ספורט ואתגרים מחד ומאידך, אוהבים לנהוג, הרי שקורס נהיגה אתגרית זהו הדבר האידאלי עבורכם....
קרא עוד »
מאי 27, 2018
הגשמתי חלום והוצאתי ספר ילדים לאור
אנשים רבים חולמים על הוצאת ספר ילדים לאור. בעקבות ההצלחה של ספרי ילדים רבים בשנים האחרונות, לצד...
קרא עוד »
נוב 25, 2018