ניב נינבורג – איך לומדים על NFT?

NFT הוא תחום חדש שלא הרבה אנשים בהכרח מכירים אותו, בוודאי מי שאיננו בקי בתחום של מסחר דיגיטלי, מטבעות דיגיטליים ודברים אחרים שקשורים לנושא. אך מי שבקי ולו במעט יודע, שזה אחד התחומים החמים ביותר בעולם האינטרנט בכלל ובעולם המסחר בפרט. רבים טוענים שכך ייראה המסחר בעתיד. 

כידוע, לפני שנים לא רבות החלו לעסוק באמצעים דיגיטליים למסחר. הכוונה למטבעות מסוגים שונים אשר ניתן לסחור בהם באמצעות העולם הדיגיטלי. מדובר על מטבעות שאין להן מוצר פיזי אך יש להן ערך. ההבדל בין מטבעות אלו למטבעות NFT, הוא שמוצר זה איננו נסחר בכל אתר, הוא מיועד ליצירות ומוצרים ספציפיים, והרעיון הוא למנוע מצב בו אנשים יכולים לזייף אותו או לסחור בו ללא אישור. 

אחד המומחים בתחום זה בישראל הוא ניב נינבורג . מדובר על יזם שעוסק בכך בצורות שונות, בפרט בכל מה שקשור למסחר באומנות. הוא יצר פרויקט שמטרתו לאפשר לאמנים שונים למכור את היצירות שלהם דרך NFT בצורה אופטימאלית. 

כיצד אתם יכולים להצטרף לפרויקט?

בשביל למכור את היצירות שלכם דרך NFT, כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אל ניב נינבורג והוא כבר ידע לספק לכם את כל המידע הרלוונטי, וכן ידע לשלב אתכם בפרויקט שלכם ולעזור למכור את המוצרים שלכם. ניב יודע כיצד לשלב בין עולמות תוכן שונים וכן הוא יודע איך להפוך את המסחר בתחום לאטרקטיבי ואיכותי יותר. 

חשוב לזכור, כל הרעיון של מסחר ב- NFT הוא לביא לידי כך שסוחרי אמנות יוכלו לרכוש יצירות אמיתיות ללא חשש וכמובן לאפשר לאמנים למכור את היצירות שלהם מבלי שאף אחד אחר יוכל לעשות זאת על חשבונם. זה הכלי הטוב ביותר לשם כך.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תקני נעליים אונליין מבלי להתבאס?
קניות באינטרנט הן כיף ענק. מלבד ההנאה הגלומה ברכישה אונליין, לרוב, המחירים גם זולים בצורה ניכרת מאשר...
קרא עוד »
יונ 16, 2015
פענוח הרבגוניות של שמלות כלה פשוטות: מדריך להתאמה
אמנות הפשטות בשמלות כלה מתעלה על אופנה ותו לא, והופכת לאסתטיקה נצחית הפונה לכלות רבות. בעידן זה של...
קרא עוד »
יול 21, 2023
בית מלון או צימר – היכן כדאי לנוח ולהתפנק?
מי שמעוניין לצאת לחופשה בוחן כמה וכמה אפשרויות של בית מלון או צימר במיקומים שונים ברחבי הארץ. מי...
קרא עוד »
אפר 04, 2021