קורס אקסל לעסקים

תוכנת האקסל משמשת אותנו במגוון שימושים שונים גם בחיים הפרטיים וכמובן גם בעסק. באמצעות התוכנה נוכל לנהל נתונים ומידע, לבצע חישובים אוטומטיים, לרכז מידע חשוב בטבלאות, לייצא דו"חות מקצועיים למנהלי החברה וללקוחות ועוד. עבודות רבות נדרשות בהכרת תוכנת האקסל אולם רבים מכירים אותה ברמה הבסיסית בלבד, עם אפשרויות שימוש וכלים שעשו בהם שימוש בבית או בבית הספר לשימושים בסיסיים בלבד. במסגרת קורס אקסל לעסקים יוכלו העובדים שלכם ללמוד כיצד לשלוט בתוכנת האקסל, לבצע את העבודה בצורה מהירה ואפקטיבית יותר. 

התייעלות בעבודה לצד חיסכון בזמן

ההתייעלות בזמן העבודה ובאופן שבו העובדים עושים שימוש בתוכנת האקסל תתרום לארגון לעבוד בצורה אפקטיבית יותר ולכם כבעלי העסק לחסוך עלויות עבודה משמעותיות הנזרקות על חוסר הכשרה מקצועית פשוטה לעובדים שלכם. העובדים שלכם יבצעו פעולות באקסל בצורה מהירה ומקצועית יותר ולא רק שיוכלו להפיק דו"חות מקצועיים ואטרקטיביים יותר אלא גם לבצע את הפעולות יותר מהר ולהכיר כלים, נוסחאות ואופני שימוש שיחסכו גם זמן יקר בהזנת הנתונים ובכלל. כל זאת יהיה אפשרי באמצעות קורס אקסל לעסקים.

כיצד זה עובד?

בשלב הראשון תוכלו לפנות אלינו ונגדיר יחד את מטרות הקורס, רמת הידע והניסיון של העובדים שלכם ואת תכני הלימודים הנדרשים שייבנו בהתאם לשאלון שיישלח לעובדים. במידת הצורך ניתן יהיה לקיים גם שיחת זום עם העובדים כדי להבין את הבעיות שלהם עם האקסל ואת הצרכים שלהם במערכת. כל עובד יקבל חוברת לימוד מפורטת ומסודרת של ההדרכה/קורס זאת על מנת לחסוך את ההתעסקות בכתיבה וסיכומים במהלך הקורס. לבסוף הקורס יתבצע בהתאם לצרכי העסק: מפגשים פרונטליים, מפגשים דיגיטליים, גישה של כל עובד לאתר עם שיעורים מוקלטים של הקורס ועוד. לצד אלה יש מדריך שילווה את המשתתפים לכל שאלותיהם וצרכיהם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט לפעוטון
בחירה נכונה של ריהוט לפעוטון זה משהו שצריך לדעת לעשות בצורה אחראית, שכן אם מבינים איך לעשות את זה כמו...
קרא עוד »
אוג 15, 2022
אטרקציות בצפון – ארבע רעיונות מיוחדים
הצופן הוא ללא ספק אחד מחבלי הארץ היפים ביותר שיש במדינה. בצפון אנו מקבלים את כול הטוב של הארץ הזאת...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
ניווט בהשכרת רכבים בחו"ל: תובנות חיוניות
מתכננים טיול לחו"ל ושוקלים לשכור רכב אצל אוטו שי? במדריך המקיף הזה, נחקור 3-8 דברים חיוניים שכדאי לדעת...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023