לייזר ביתי

אם נמאס לכם מגילוח, פינצטה או שעווה, אולי תתחילו לחשוב על שיטות אחרות קבועות יותר להסרת שיער. הסרת שיער בלייזר ביתי, מספקת את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן. אז איזה לייזר אנחנו ממליצים וכמה הוא עולה?

לייזר ביתי

הסרת שיער בלייזר ביתי, פועלת בעזרת קבוצות לייזרים הבאים בחום גבוה או ע"י קרינת אורות עזים (IPL) הממיסים את השיער ומשביתים זמנית את זקיקי השיער. כך, הזקיקים לא יוכלו לייצר שערות חדשות עד מספר שבועות.

פעם היה צריך לראות רופא עור להסרת שיער בלייזר. למרות שהמומחים שלנו עדיין ממליצים לפנות לאיש מקצוע, תוכלו לקנות מכשיר לייזר ביתי במחירים מאוד ידידותיים שיעשו עבורכם את העבודה.

מהי הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר, היא תהליך שבו אור (המכונה גם קרני הלייזר) מופנה אל עור המטופל בפולסים קטנים, מכוון ומחמם את זקיק השערה זאת כדי להרוס חלק ממנו בכל טיפול.

למכשירי לייזר ביתיים, לפחות בהרבה מהם, יש תפוקת אנרגיה נמוכה בהרבה, מה שהופך אותם לבטוחים יותר עבור השימוש הביתי. אז בית אם את באמצע טיפול או שרוצה להתחיל טיפול הסרת שיער בלייזר ביתי, תוכלו לרכוש אחד כזה לבית באתר קלי קלות.

האם הסרת שיער בלייזר בבית בטוחה?

מכשירים ביתיים נוטים להיות בטוחים בדרך כלל, אם כי פוטנציאל אמיתי להשפעות שליליות, כמו צלקות, אכן קיים. מומלץ מאוד לבחון כל מכשיר לגופו ואפילו לשאול את הרופא האישי האם הוא ממליץ בשימושו.

לכן, אם אתם משתמשים במכשיר להסרת שיער בבית, אל תשתמשו בו באזורים רגישים – כמו הפנים והצוואר שלכם – אלא התחילו בבדיקת טלאים על אזור קטן, ואז המתינו שלושה עד ארבעה שבועות כדי לוודא שאין סיבוכים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכוח הלא מוערך של סרטי תדמית עסקיים
בעולם העסקים השוקק, סרטי תדמית הפכו למרכיב סודי להצלחה - כלי שכאשר הוא מופעל במיומנות, יכול להפוך את...
קרא עוד »
נוב 25, 2023
היתרונות החיוניים של תרגילי התנגדות לכושר
תרגילי התנגדות, לעתים קרובות נדחקים לתחום מפתחי הגוף והספורטאים, הם למעשה מרכיב מרכזי בכושר עבור...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
קורס תודעה – להכיר את עצמכם באמת
באמצעות הצטרפות אל קורס תודעה תוכלו להתחיל ללמוד כיצד לתרגל מדיטציה באופן מאוד אפקטיבי וכזה שיביא...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021