סדנאות משחק לנוער – למי זה יכול להתאים

הרבה מאוד בני נוער חולמים להופיע בסרטים, סדרות טלוויזיה או הצגות. החלום שלהם מתבסס על המחשבה, שכל מי שמופיע זוכה לחשיפה ופרסום, מה שמוביל כמובן לתהילה וכסף. מעטים בוחרים בסופו של דבר לנסות את מזלם, בין אם זה בגלל שלא כל אחד זה מתאים, לא לכל אחד יש האפשרות, וכן בסופו של דבר רבים מבינים שמאחורי הכסף והתהילה, מסתתרת עבודה קשה מאוד ולא כל אחד מוכן לכך. 

אחת הדרכים להגיע אל הנקודה בה אפשר לבחור האם יש אופציה לקריירה של שחקן או לא, הן דרך סדנאות משחק לנוער. מדובר על סדנאות הנערכות ביישובים שונים ומועברות על ידי אנשי מקצוע, כולל שחקנים ובמאים מנוסים, אשר מבקשים להעביר מהכלים והידע שעומד לרשותם אל הדור הצעיר. קראו עוד בנושא באתר סטודיו למשחק לילדים בית הנוער.

המטרה שלהם היא לחשוף אותם לעולם המשחק ולספק להם כלים, בעזרתם יוכלו להשתלב בתיאטרון או במקומות אחרים, וכך יוכלו לנסות את מזלם בתור שחקנים מן המניין. השאלה היא, למי זה יכול להתאים. 

למי סדנאות משחק נוער יכולות להתאים?

ראשית, לחבר'ה שבאמת אוהבים את הרעיון של משחק ורוצים להיות שחקנים. חבר'ה שמוכנים להשקיע בכך ומוכנים לעשות גם תפקידים שנחשבים קטנים ולא ממהרים לעשות רק תפקידים גדולים. 

שנית, בני נוער שאוהבים תרבות. אי אפשר להיות שחקן מבלי להכיר יצירות שונות, מבלי להכיר אמנים, שחקנים ובמאים. חייבים להכיר את העולם הזה בשביל להשתלב בו. 

שלישית, חבר'ה שיהיו מוכנים לוותר על דברים אחרים בחיים בשביל ללמוד משחק ולשחק. זה דורש הרבה מאוד ויתורים. 

ארבע, בסופו של דבר שחקנים הם אנשים שמסוגלים לעמוד על הבמה מול קהל ולשחק. רק בני נוער שיש להם את היכולת הזאת או מסוגלים להתגבר על פחד קהל, יצליחו בסדנאות אלו. 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
VGS- קונסולות ומשחקים במחירים מפתיעים
משחקי הווידאו בשנים האחרונות עברו מהפכה של ממש באיך שאנחנו משחקים ואיך אנחנו חווים את המשחק.  משחקי...
קרא עוד »
מאי 13, 2016
דום נשימה בשינה
צירוף שלושת המילים דום נשימה בשינה עשוי לעורר רושם לא נעים. למי שנתקל בכך בפעם הראשונה, זה עשוי לרמז...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
5 סממנים של מחקר איכותני
מחקרים רבים נערכים במסגרות שונות, חלק גדול מהם במסגרת האקדמיה כאשר מחקר איכותני מהווה חלק מהותי...
קרא עוד »
פבר 07, 2022