נהיגה בשכרות – מה אתם לא יודעים

מי לא יודע שאין לנהוג בשכרות? נדמה שאין אדם מפוכח שלא מודע לזה. אז מי אכן לא יודע? כמובן, האדם ששתה יותר מכפי שתכנן לשתות. כך שהוא עשוי למצוא את עצמו נכנס בבלי דעת למכונית, נוסע כמו שיכור ובמקרה הטוב, נעצר בזמן על ידי שוטרי תנועה ובמקרה הפחות טוב מוצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים.

האכיפה בכל התחום הזה של נהיגה בשכרות היא מאוד חמורה. כמעט ואין היום מי שמנסה לעבור על החוק במיוחד לא בצורה שיטתית. זאת בגלל העונשים החמורים המוטלים על נהג כזה שנתפס. אך מעבר לזה חשוב להבין כי נהיגה בשכרות היא בעייתית  ומסוכנת באמת. הרבה לפני  הפחד ממשטרת התנועה. אדם שמעז לעלות על הכביש כאשר הוא שתה ואפילו מעט, עלול למצוא את עצמו בסיטואציות קשות מאוד שהוא לא היה רוצה להיות בהם.

קחו נהג מחליף

אם אתם יצאים לאירוע, לחתונה או למסיבה ויש לכם תוכנית לשתות, אל תצאו לבד. קחו עמכם נהג מחליף, או תאמו עם חבר שייסע יחד אתכם ויהיה אחראי לכך שתוכלו להגיע הביתה בלי לנהוג במצב של שכרות. סתם כך כאשר יוצאים יחד עם חברים, תמיד צריך להשאיר אדם אחד מכל הקבוצה שיחזיר את כולם בשלום ובבטחה הביתה.

אולי אתם דווקא צודקים?

אז אמרנו שהעקיפה בכל התחום הזה של נהיגה בשכרות היא מאוד מחמירה ומאוד קשה וכמעט בלתי מתפשרת. בכל זאת יש מצבים אשר בהם עשוי להתברר כי אתם דווקא צודקים ואין כל עילה לתבוע אתכם על נהיגה בשכרות.

לו רק תפנו אל עו"ד נהיגה בשכרות העוסק בתחום התעבורה, ייתכן והוא יצליח להוכיח שלא אתם נהגתם ברכב, לא שתיתם או כל סיבה אחרת שתפטור אתכם מהעונש.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
CBD
CBD הוא סוג של קנאביס בעל יתרונות בריאותיים רבים. זה ידוע גם בשם מריחואנה רפואית, אבל זה ידוע יותר בשם...
קרא עוד »
יול 25, 2022
יסודות קפריסין: מדריך למטייל לאבני החן הנסתרות של האי
קפריסין, תכשיט בים התיכון, נחגגת לעתים קרובות בזכות חופי השמש והחורבות העתיקות שלה. עם זאת, יש באי הזה...
קרא עוד »
דצמ 17, 2023
כיצד תוכלו לייצר הכנסה פסיבית משוק ההון? ביג שוט מסבירים
"לסחור שעתיים ביום ולהרוויח  בגדול". כך עולה מכותרות ברשת שבהחלט מפתות שכירים או עצמאים המרוויחים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2019