צילום מוצרים: 3 טיפים שיש להכיר

אם אתם רוצים למכור יותר באמצעות האינטרנט תצטרכו להשקיע בצילום תמונות מקצועיות ואיכותיות של המוצרים שלכם. עם התחרות הגדולה בכל תחום והפתיחה ההמונית של חנויות דיגיטליות אין ספק כי כל דבר קטן המשפיע על חוויית המשתמש, הביטחון של המשתמש באתר שלכם ובמותג שלכם והתצוגה הבהירה והטובה יותר של המוצרים שלכם – אין ספק כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא צילום מוצרים מקצועי המציג היטב את המוצר. הנה כמה טיפים שטוב לדעת.

#1 – אל תתנו למוצר להיראות "עייף":

ראשית אל תתנו למוצר להיראות עייף. מה הכוונה? בתחומים מסוימים צריך להציג את המוצר בצורה חיה, בועטת ומקצועית. אפשר לשייך את זה לכל תחום במידה מסוימת. בתחום המזון למשל אתם רוצים שהמנה תהיה מלאה, נחשקת, מפוארת וטרייה. בתחום האלקטרוניקה – אם למשל אתם מציגים אוזניות – כדאי לצלם אותם בצורה עומדת ולא בצורה שוכבת ועייפה. 

#2 – צלמו ברזולוציה גבוהה:

הרזולוציה של התמונות חיונית מאוד לא רק לצורך האפשרות של הגולש ללחוץ את התמונה, להגדיל אותה ולצפות במוצר לפרטי פרטים, אלא גם לצורך שימוש לצרכים שונים. כדי להשתמש בתמונת המוצר בפלטפורמות שונות ולעתים אפילו בהדפסה למשל יש הצורך לצלם את המוצר ברזולוציה גבוהה שניתן יהיה להשתמש בה לצרכים שונים. זאת תוכלו לעשות עם מצלמה מתקדמת תואמת.

#3 – הציגו מגוון וריאציות:

כדאי לגוון עם סגנון התמונות ולא לצלם את המוצר כל הזמן מאותה זווית, קבלו רעיונות באתר סטודיו לצילום. כדאי לשלב כמה תמונות בכל עמוד מוצר. להציג את המוצר בזוויות שונות, קונספט שונה, צבעים שונים. כך יהיה יותר קל ונוח ללקוח לראות בדיוק את המוצר בצבעיו ותצורתו השונים והוא לא יצטרך לדמיין אותם. זה המקום להפעיל גם קצת דמיון ולהציג היטב את המוצרים שלכם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסעות לאנשי עסקים – הדרך הנכונה להתנייד
אנשי עסקים צריכים לנסוע לעתים קרובות לעבודה. לעתים קרובות הם צריכים לעבור במהירות ממקום אחד למשנהו,...
קרא עוד »
אפר 04, 2023
מבצעים על מבחר מוצרים ושירותים
מה כולנו אוהבים? מבצעים והטבות, אנחנו מחפשים אותם במקומות שונים, אנחנו מעדיפים לחכות שיהיה מבצע טוב...
קרא עוד »
אוג 18, 2017
איטום גג – איך תוודאו שהגג שלכם אטום
גג אטום הוא מצרך חובה לכל בית. יעיד על כך מי שתקופה הבית שלו לא היה אטום בימי החורף. העניין הוא שיש לא...
קרא עוד »
מרץ 06, 2022