סקיפרים קורס – לעלות על יאכטה ולשוט

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים, מבוגרים וצעירים, אשר בוחרים לעסוק בפעילויות של ספורט ימי מכיוונים שונים. מדובר על פעילויות שונות, אשר בעבר הלא רחוק, נתפסו כדברים אשר קשורים בעיקר לבעלי מקצוע בתחום, כלומר אנשים שעוסקים בכך מטעמים מקצועיים ומתפרנסים מסוג זה של פעילות. 

היום, יותר ויותר אנשים, כאמור, בוחרים לעסוק בפעילויות אלו לא רק מטעמי פרנסה אלא גם מתוך רצון לייצר לעצמם תחביב אשר ימלא את זמנם, בין אם זה לצד המקצוע הראשי בו הם עוסקים ובין אם זה בתקופות של פנסיה או תקופות בהן הם לא יוכלו עוד לעסוק במקצוע שלהם. רבים מהם, משתמשים בידע ובכלים שרכשו בשבתות, חגים ובמועדים אחרים. 

דוגמא לכך אפשר לראות בהקשר של סקיפרים קורס למתחילים ובשלבים מתקדמים יותר למקצועיים. מדובר על קורס סקיפר שנועד להכשיר אנשים כיצד להשיט יאכטות מסוגים שונים, בין אם זה במים הטריטוריאליים של ישראל ובין אם זה במים הבינלאומיים, כשרוצים לשוט אל מדינות אחרות. 

למה משתלם ללמוד קורס סקיפרים?

הרעיון של קורס סקיפרים, הוא להכשיר אנשים, כאמור, להשיט יאכטות בגדלים ומסוגים שונים. לא מעט אנשים רוכשים או שוכרים יאכטות בגדלים שונים, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה לצורך אירועים מסוימים. על מנת שהם לא יצטרכו לשכור את שירותיו של סקיפר חיצוני, אזי שהם בוחרים לעבור קורס בתחום.

במסגרת הקורס לומדים את ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של עולם זה, בין אם זה כיצד להשיט יאכטות, כיצד להתמודד עם תנאי ים ומזג אוויר שונים, איך להתנהג ברגעי משבר ועוד. כמובן שאחרי שמסיימים את הקורס, יש לעבור מבחנים שונים בשביל להוציא רישיון באופן חוקי.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכול על הרכב החדש שכדאי לכם לקנות
עכשיו, כשהגעתם כבר למסקנה שאין מנוס וכי אתם רוצים להחליף את הרכב הישן, כדאי יהיה לעצור ולראות במה אתם...
קרא עוד »
אוק 13, 2016
רקע על רפואה תת הכרתית
אם לא יצא לכם להכיר את הרפואה התת הכרתית, אז במאמר הזה אנו נחשוף אתכם בפניו, כך שאתם תוכלו להבין עד כמה...
קרא עוד »
יונ 23, 2017
TLVshow – אולי אתם חלק מזה?
קרה לכם פעם שהלכתם להנאתכם בתל אביב ופתאום נתקלתם בחבר שלכם ששאל אתכם שאלות ומוזרות, לא הספיק להסביר...
קרא עוד »
פבר 17, 2020