ניקוי חלונות בשיטות של סבתא

לכל אחד מאתנו, שיטות אחרות לניקוי חלונות. החל מליפוף מגבת על סכין מריחה לניקוי המסילות ועד מיכשור מקצועי לניקוי חלונות ומסילות. ישנם רבים שמשתמשים עבור ניקוי חלונות בשיטות של סבתא.

כמו שכולנו יודעים שהטעם של האוכל של סבתא, זה משהו שאף אחד לא יכול לחקות, כך גם הסבתות שלנו יודעות לאלתר פתרונות לכל דבר, מתרופות סבתא ידועות ומוכרות ועד לשיטות מקוריות לניקוי הבית והרהיטים.

ניקוי לא מומלץ

לפני שאתם ניגשים לניקוי החלונות בשיטות של סבתא, כדאי לדעת שיש שיטות נפוצות לניקוי חלונות שעלולות להזיק לחלון שלכם, כמו ניקוי חלון באמצעות עיתון. העיתון הוא פתרון נוח וטוב לניקוי מראה, אך אם תבחרו לנקות את החלון בעזרת עיתון, זה עלול להזיק לחלון שלכם, כמו גם לזכוכית או פרופילים.

כדאי גם לזכור מה עלול לקלקל ובמה אסור לנו להשתמש. אסור לנקות חלונות ותריסים בחומרים כימיקליים בניגוד להוראות היצרן. חומרי ניקוי, כידוע מכילים חומרים כימיים בעלי תרכובות שונות. לכל חומר הייעוד שלו ואין להשתמש בחומרי ניקוי שונים ליקוי חלונות ותריסים, מכיוון שזה יכול לפגוע בצבע החלון והתריס וזה גם עלול לגרום לדהייה לאחר זמן.

מים וסבון

ניקוי חלונות בשיטות של סבתא – באלתור של החומרים שיש לכם בבית. החומרים הכי מומלצים לניקוי חלונות הם מים וסבון. אם אתם רוצים להקל את הניקוי ולהסיר את הכתמים בקלות, תוכלו להוסיף מעט חומץ לתערובת. אם אתם רוצים להשתמש דווקא בחומרים שמיועדים לניקוי והברקת חלונות, התרסיסים הכחולים המוכרים מומלצים מאוד. לאלו שאין להם פנאי או חשק להתעסק עם תהליך הניקוי של החלונות בבית, ניתן לפנות לחברה מקצועית בתחום דרך הקישור https://genesisfound.io/apt-in-central-district/ 

לפני שאתם ניגשים לנקות את החלון, כדאי לדעת – ניקוי של מסילות החלון על ידי מים, לא יגרום ליותר מתערובת של אבק בוץ ומים. כדאי לנקות קודם את האבק על ידי שאיבה או על ידי מטלית יבשה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לעובדים לפסח אפשר לקנות גם בתקציב קטן
אתם לא צריכים להוציא סכום עתק על קניה של מתנות לעובדים שלכם לפסח. במקום לחשוב איך אתם חייבים לקנות...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
מחפשים יעד לטרק בחו"ל? הכירו את הרי הפירנאים
אם אתם מחפשים מקום לטייל בו ולצאת אל טרק מלהיב, חשוב שתעשו סקר ובדיקה מקיפה על יעד חלומי ומרתק. טרק...
קרא עוד »
ינו 28, 2016
מבצעים על מבחר מוצרים ושירותים
מה כולנו אוהבים? מבצעים והטבות, אנחנו מחפשים אותם במקומות שונים, אנחנו מעדיפים לחכות שיהיה מבצע טוב...
קרא עוד »
אוג 18, 2017