הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

מעבר לאסתטיקה, שמירה על שיניים לבנות וצחורות, היא דבר בריא מאוד שיש להקפיד לעשות אותו כל כמה חודשים. יקר לכם? לא מרוצים מהתוצאות? הנה כמה סיבות שיעזרו לכם להבין שאין כמו טורקיה, כדי לעשות בה את הלבנת השיניים.

הלבנת שיניים

לשיניים, יש נקבוביות בדיוק כמו העור שלכם או כמו שיש לספוג. כל מה שתכניסו לפה שלכם שיש לו צבע, ייקלט לתוך הנקבוביות האלה. יין, קפה, גרגרי יער כהים וכן עישון, פעילים ביותר בנושא זה של לכלוך השיניים. 

עם הזמן, הצבע הטבעי של השיניים שלכם יעשה כהה יותר בגלל כתמים אלה. כתמים אלה לעולם לא ייעלמו אלא אם תסירו אותם באופן פעיל. ג'ל הלבנת שיניים, פועל על ידי ספיגת רובד השיניים ודחיקת כתמים דרך הנקבוביות.

הלבנת שיניים אינה פוגעת בשיניים

בדיוק כמו צחצוח שיניים אגרסיבי, התעללות מכל סוג שהוא בשן, יכולה להזיק לה. עם זאת, אם משתמשים בהוראות, הלבנת שיניים מקצועית היא בטוחה להפליא ואותה תוכלו לעבור באופן מקצועי ובמינימום הוצאות עבור טיפולי שיניים בטורקיה.

בתהליך ההלבנה, משתמשים בחומרים פעילים לפתיחת הנקבוביות באופן זמני בשיניים ולהרמת כתמים. לאחר כל פעולת ההלבנה, השיניים שלכם יתחלפו מחדש באופן טבעי ויהפכו ללבנות ויפות יותר.

ביקורי שיניים רגילים

מה עליכם לעשות בין כל ביקור אצל רופא השיניים? ובכן, הקפידו לטפל בשיניים ובחניכיים בין ביקורי השיניים. הרובד המצטבר על השן, תמיד ייווצר עליהם, אבל אתם יכולים להסיר או למנוע ממנו להתפתח לגרוע יותר על ידי צחצוח וחוט דנטלי באופן קבוע. 

לכן, צחצחו שיניים לפחות פעמיים ביום. הקפידו להשתמש במשחת שיניים המכילה פלואור. חוט דנטלי מדי יום יעזור בהחלט. השתמש במי פה כדי לסייע בהסרת חיידקי פלאק.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניתוח אף – דברים שחשוב לדעת בנושא
ניתוח אף הוא הליך רפואי שניתן להשתמש בו כדי לשנות את צורת האף. זהו הליך ניתוח קוסמטי פופולרי שניתן...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
יבלות ברגליים – ממה זה נגרם?
מהן הסיבות העיקריות ליבלות בכפות הרגליים? למה זה קורה? מה אפשר לעשות בנידון? יבלות ברגליים נגרמות...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
חדרים דיסקרטיים
בכל ישוב אפשר למצוא חדרים דיסקרטיים אותם אפשר לשכור לפי שעות וליהנות מכמה שעות של שקט, פרטיות...
קרא עוד »
מרץ 29, 2018