4 דברים שלא ידעתם על תמונות לתינוקות

תמונות לתינוקות
תמונות לתינוקות

מעבר לסטייל ושדרוג העיצוב של החדר של הקטנטנים, להוספה של תמונות לחדרי תינוקות יש משמעות רבה. ציינו 5 דברים שלא כל אחד יודע על תמונות לתינוקות. כאשר הכוונה כאן היא לא לצילומי התינוקות עצמם אלא לתמונות שונות שנתלה בחדרי התינוקות על הקירות.

פיתוח היצירתיות והדמיון של הקטנטנים

תמונות לחדרי תינוקות רבות מכילות דברים שלוא דווקא קיימים באמת בחיים האמיתיים כמו בעלי חיים שמדברים בשפה שלנו, איורים של דמויות שלא קיימות במציאות ועוד. איורים כאלה יכולים לסקרן את הילדים להעשיר ולפתח את הדמיון שלהם.

לימוד בעזרת התמונות

יש תמונות רבות שמכילות ערך לימודי כלשהו כמו מפה של ערים או מדינות, המאפשרת לקטנטנים להכיר את הסביבה והעולם סביבם. דוגמא נוספת היא לימוד שפה – שילוב של ציור של צומח דומם או בעל חיים עם המילה אשר מתארת אותו או פוסטר לחדר עם אותיות השפה העברית גם יכול להשפיע לטובה על הקטנטנים וללמד אותם בזכות תמונות לתינוקות.

הערכת האמנות מגיל קטן בעזרת תמונות לתינוקות

תמונות או איור בהזמנה אישית מאז ומתמיד נחשבו לחפץ אומנותי שמייפה את החלל בהם הם מוצבים. לשים תמונות בחדר התינוקות או הילדים יכול לפתח אצל הקטנים את חוש האומנות ואת הערכה. מומלץ להסביר לקטנטנים מה יש בתמונות והאם הם מזוהים עם סגנון עיצובי מסוים כדי שבאמת יבינו זאת לעומק. כמובן שההבנה והערכה הזו רלוונטית יותר לילדים ופחות לפעוטות.

הוספת סטייל ושדרוג העיצוב בחדר

הוספה של תמונות יפות ובסגנון שמתאים לשאר עיצוב החדר או הבית, בהחלט יכול לשדרג משמעותית את החדר ולהוסיף לו את הטאצ׳ החסר לעיצוב המושלם. לפני הזמנה של כל תמונות לחדרי תינוקות מומלץ לעשות חשיבה עם עצמנו, איזה סגנון עיצוב אנו רוצים ליישם בחדר ובהתאם לכך לבחור את התמונות. לכל אחד מאיתנו יש חבר/ה אחד לפחות שהוא מעצב ובמידה ואנו מתקשים בבחירה ניתן להתייעץ איתו או איתה לפני ההזמנה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאיזה גיל עושים אילוף כלבים?
  [caption id="attachment_2092" align="alignleft" width="319"] קורס אילוף מחזק את הקשר שלך עם הכלב[/caption] אנשים רבים תוהים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2016
4 פריטי חובה לקמפינג מוצלח
יציאה אל השטח הפתוח ואל המרחבים, אל החופים, היערות והתצפיות - עושה לנו תמיד טוב על הלב. כי מי לא אוהב...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
נטרול ריחות
אנשים רבים רגישים מאוד לריחות לא נעימים של בישול, עובש, רטיבות, צבע וכדומה. כמובן שכאשר ישנה בעיה...
קרא עוד »
דצמ 07, 2020