איך לשמר את מכסחת הדשא?

לשמר את מכסחת הדשא

מכסחת דשא היא לא דבר שמחליפים כל שבוע אלא מכונת שעתידה להישאר למשך שנים רבות וטובות, כל עוד שומרים עליה כמו שצריך. האמרה לשמור עליה כמו שצריך צריכה להיות ברורה יותר מכיוון שכל אדם רואה לנכון צורת שמירה אחרת ועל כן קווי השמירה על מכסחת הדשא צריכים להיות ברורים ובהירים. 

כך תוכלו לשמר את מצבה הטוב של מכסחת הדשא שלכם

בראש ובראשונה, לפני שאתם בכלל ניגשים אל מכסחת הדשא שלכם, העיפו מבט על הדשא שלכם. האם הוא נקי? האם יש עליו דברים שצריך להרים בטרם אתם מתחילים בכיסוח הדשא? עברו על הדשא עם מגרפה בכדי להסיר את החשש למשל משאריות העבודה שלכם עם גוזם גדר. פגיעה בלהבי המכסחת יכולים להשבית את המכונה כולה, משהו שאתם רוצים להימנע ויכולים להימנע ממנו. 

כמו כל מכונה קיימת, גם מכסחת הדשא לא מתקיימת בכוחות עצמה ולכן יהיה עליכם לדאוג לתחלופה נכונה של הדלק שלה. דאגו שמיכל הדלק נקי בסוף כל שימוש, כמובן לאחר שהמכונה כבויה ולא ניתנת להתנעה מחדש. לאחר מכן תוכלו לנקות את הלהבים של מכסחת הדשא. 

חשוב לציין שאם מדובר במכסחת דשא חשמלית יהיה עליכם לוודא שלא קיים זרם חשמלי לפני שאתם מתחילים בעבודת הניקיון זאת בכדי למנוע נזק לכם או למכסחת עצמה. 

ניקיון מכסחת הדשא תלוי אך ורק בכם ובכמות הפעמים שאתם בוחרים לנקות אותה. בזמן שיש ניקוי שלאחר שימוש, יש ניקוי יסודי יותר אותו אתם יכולים לעשות מדי כמה שימושים במכסחת הדשא, אך בכדי לשמר את המכסחת כפי שקיבלתם אותה, אל תמנעו למשך יותר מדי זמן מלנקות ולדאוג לתחזק את מכסחת הדשא שלכם.

לסיכום, מכסחת הדשא שלכם יכולה להישאר איתכם למשך שנים רבות (במיוחד אם רכשתם אותה בחנות Villager כלי גינון) אך יכולה גם להינזק משמעותית לאחר מספר שבועות תמימים. הכל תלוי בתשומת הלב שלכם ויכולות התחזוקה שלכם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי אלכסנדר מקווין – להיט של שנים
רוצים להתחדש בנעליים חדשות ולהרגיש בי ביצעתם רכישת נעליים אונליין מצוינת שבאמת תהיו מרוצים ממנה? דעו...
קרא עוד »
פבר 06, 2022
4 אטרקציות לטיול ביפו
מכירים את השיר "אין כמו יפו בלילות"? אז זהו שאין כמו יפו לאורך כל היום, גם ביום וגם בלילות. ללא ספק אחת...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
איך עושים את זה נכון?
מגיע השלב בו אתם רוצים לקדם את העסק אבל לא באמת יודעים איפה הלקוחות שלכם יפגשו אתכם. כאמור, את הלקוחות...
קרא עוד »
מרץ 19, 2017