שיקום מבנים

שיקום מבנים

ישנם סדקים במעטפת הבניין? רטיבות שהובילה לעובש במקומות שונים בבניין? מתכננים להתחיל בתהליך של התחדשות עירונית? אלו הן חלק מהסיבות בגינן בעלי נכסים שוכרים את שירותיהם של חברות כמו א.צ. שיווק והפצה או בעלי מקצוע המומחים בתחום שיקום מבנים.

שיקום מבנים – על מה מדובר?

המטרה העיקרית של שיקום מבנים היא ביצוע פעולות שיקום ותיקון לצורך הסרת מפגעים וחידוש. הצעד הראשון בדרך למטרה זו תמיד יהיה הערכה וחוות דעת אודות מצב הבניין מאת גורם מוסמך מקצועי. בהתאם לחוות הדעת, יש לפנות אל חברה אשר מומחית בתחום טכנולוגיות מתקדמות לבניה ומאפשרת רכישת מוצרים איכותיים למטרת שיקום מבנים. חשוב לדעת שהתמחות בשיקום מבנים אמנם משתייכת לענף הבנייה, אך לא כל החברות בעלות מומחיות וניסיון בתחום זה ולכן חשוב לבחור חברה ומוצרים בקפידה. 

המטרות העיקריות של שיקום מבנים

המטרות העיקריות של שיקום מבנים הן הבטחת בטיחותו של המבנה המדובר, אסתטיות המבנה ואיטום חדירת מים לאותו המבנה. השיקום כולל לרוב טיפול בחלקים מתפוררים של בטון אשר התנתקו מהמעטפת החיצונית של המבנה, פעולות איטום, יצירת יציקות בטון חדשות ושיפוצים נוספים של מעטפת המבנה וחלקים נוספים תוך שימוש בחומרים ייעודיים איכותיים וציוד מתקדם.

חומרים ועלויות 

העלות של שיקום מבנים תתבסס על סוג העבודות הנדרשות, החומרים הנדרשים (כמו טיח גבס או טיח רגיל), הציוד, כח העבודה וניסיון ומוניטין החברה שנבחרת ליישום השיקום. לאחר קבלת חוות דעת ממומחה באשר לעבודות השיקום הנדרשות, חשוב לוודא שאתם פונים אל חברה שיכולה לספק לכם חומרים איכותיים חומרים איכותיים לאיטום מבנים, חומרי שיקום, שוטקריט וחומרים נוספים המיועדים למטרת הגנה על בטון, יצירת שכבת יסוד, הגנה על בטון מפני בלייה ועוד. המשמעות של בחירת חומרים איכותיים תהיה הגנה טובה לאורך זמן על המבנה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטול המסתורין של הימורי BET365: תובנות עבור המבעבע המושכל
BET365, איתן בתחום ההימורים המקוונים, צברה מוניטין עצום בזכות ההיצע הנרחב שלה בהימורים בספורט ובמשחקי...
קרא עוד »
ספט 23, 2023
מה שווה לקנות בחנות יצירה
במהלך מסע קניות שגרתי חלפתם על פני חנות יצירה לילדים ותהיתם מה שווה לקנות בחנות שכזו, הרי היא מיועדת...
קרא עוד »
נוב 17, 2021
קבוצות למיומנויות חברתיות לילדים – מול מי הן פועלות? 
קבוצות מיומנויות חברתיות הן חלק מגישה מקיפה לעזור לילדים שיש להם קשיים חברתיים, לימודיים או רגשיים....
קרא עוד »
יונ 04, 2023