אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי

אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי

פסיכומטרי הינו חלק בלתי נפרד מחייו של כל סטודנט עתידי. לא משנה מהו תחום הלימודים אותו בחרתם לעצמכם חלה עליכם החובה לעשות מבחן פסיכומטרי על מנת להצליח ולהתקבל אל החוג המבוקש. מבחן פסיכומטרי מורכב משלושה תחומים והם מילולי, כמותי ואנגלית כאשר חלק האנגלית הינו בעל המשקל הנמוך ביותר מבין השלושה בציון הסופי.

חשיבות אוצר המילים

אנשים רבים הניגשים אל מבחן הפסיכומטרי מעידים כי חלק האנגלית הינו החלק המאיים ביותר עבורם. אנגלית תמיד נתפסה כשפה לא פשוטה ללמידה והרבה מהחשש מגיע מעצם כך שמדובר בשפה זרה לנו. חלק זה בפסיכומטרי מורכב ממספר טקסטים של הבנת הנקרא אך חלק משמעותי לא פחות דורש שינון של אוצר מילים רב באנגלית. קראו עוד בנושא של אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי.

אוצר המילים הנבחר לפסיכומטרי כולל אמנם מספר רב של מילים מוכרות ושימושיות אך חלק נרחב מהמילים הינו שימושי ומוכר פחות. בכדי להצליח לעבור את חלקי האנגלית בצורה הטובה ביותר יש ללמוד את אוצר המילים בצורה הטובה ביותר בכדי להצליח לזכור כמה שיותר מהן. 

דרכי שינון של מילים

הזיכרון האנושי אינו דבר מוגבל וביכולתו להתרחב לממדים גדולים במידה ורק נלמד בצורה הנכונה. ישנן מספר שיטות עיקריות אשר יוכלו לעזור לכם לשמר את אוצר המילים באנגלית בזיכרון שלכם.

  • כרטיסיות- אחת הדרכים המוכרות ביותר עוד מימי בית הספר הינה העברה של המילים אל כרטיסיות אותן ניתן לתלות ברחבי הבית או במקומות אליהם אנו ניגשים פעמים רבות, היתקלות בכרטיסיה תגרום לכם לקרוא בה ובכך להכניס אותה לזיכרון.
  • קריאה בקול- חזרה פעם אחר פעם בקול על אותה המילה תעזור לה להיזכר באופן מהיר יותר.
  • הקשבה- פעמים רבות אנו מצליחים לזכור טוב יותר במידה ומישהו אחר מקריא עבורנו את המילה ועל כן הקלטה של עצמכם או בקשה מחבר או בן משפחה להקריא עבורכם יכולה לעזור.
  • כתיבה- דרך יעילה לא פחות עבור רבים מאיתנו הינה לכתוב את המילה על גבי דף. ניתן לערוך לעצמכם הכתבות אשר יבחנו האם המילה יושבת בזיכרונכם בצורה מספיק טובה או שעדיין לא.

אין ספק כי למידה של אוצר מילים כל כך רחב בזמן מועט אינה פשוטה אך חשוב שתזכרו כי הדבר בהחלט אפשרי.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לחתונה בטבע
אז אתם כבר יודעים, זה לא שמגיעים ומרימים אירוע בין לילה, בטח לא אירוע של חתונה. כאן יידרש מכם לא מעט...
קרא עוד »
פבר 21, 2017
שמלות כלה עם סטייל מיוחד
שמלות כלה הן מאוד מיוחדות וייחודיות. הם לא רק חלקי לבוש, אלא סמל לאהבה בין שני אנשים ולטקס החתונה....
קרא עוד »
מרץ 30, 2023
5 בשמים מובילים לגברים
בשמים הפכו לחלק חיוני במלתחה של גברים מודרניים. ניחוח מפתה לא רק משלים את שגרת הטיפוח היומיומית של...
קרא עוד »
אפר 23, 2023