גן אירועים בחדרה

גן אירועים בחדרה
גן אירועים בחדרה

חושבים איך לתכנן ערב מנהלים יוקרתי בימים טרופים אלו שכל אירוע מהווה אתגר בפני עצמו? הגעתם למקום הנכון. תכנון אירוע מנהלים דורש חשיבה על כמה וכמה רבדים ובימי הקורונה נראה שהמשימה הפכה מורכבת הרבה יותר. בשונה מאירוע משפחתי שבו השמחה מאפילה על הכל ואפשר להניח לאווירה להפעיל את קסמיה, כאשר מדובר על אירוע עסקי ובפרט אירוע מנהלים חשוב ביותר לשים לב לפרטים הקטנים ביותר.

מה מיוחד באירוע עסקי?

אירוע עסקי הוא לא רק מפגש בין קולגות או חברים לעבודה אלא גם סוג של מחולל גאוות יחידה. עובדים שמרגישים שמקום העובדה שלהם משקיע בהם יחושו מוטיבציה גבוהה יותר להגיע לעבודה. עובדים שחווים אירועי יוקר חשים גאווה כלפי מקום העודה שלהם ומפתחים סוג של אחווה מול המתחרים. אירועים מהסוג הזה הם אפוא לא רק חוויה אלא גם סוג של אקט שיווקי, במיוחד כאשר מדובר על אירוע מנהלים.

מה מיוחד בבורג' בנימינה?

כמו כל גן אירועים בחדרה והסביבה גם בורג' בנימינה עשה כמה מהלכים כדי להתאים את עצמו לרוח הזמן, ולימי הקורונה. אולם, בשונה מגני האירועים האחרים, בורג' בנימינה הצליח ליצור לימונדה מהלימונים החמוצים שהביאה הקורונה, וכך במקום אירועים מפוארים וגדולים נולדו בבורג' בנימינה אירועי הבוטיק המושקעים שלנו. בזכות ארוחות השף, האווירה המדהימה, הקרבה לטבע וכמובן התפאורה המושלמת של האזור הפכנו את האירועים בימי קורונה לחגיגה של ממש.

מה אנחנו מציעים?

כדי להבטיח אירוע מושלם, מלבד שירותי בר והסעדה אנו מעמידים לרשותכם חדר פרטי לישיבות, ארוחות ואירועי בוטיק לעד עשרים או שלושים איש. החדר הצלבני יכול לשמש להרצאות, הקרנות וארוחות של בין שמונים למאה איש ולמי שמעוניין להשיג אווירה ותפאורה מיוחדת של השדות מסביב לגן נציע את קומת הגלריה שיכולה להכיל שמונים עד מאה איש.  

אירועים גדולים יותר נוכל לקיים במרחב הפתוח שלנו עם טראסות של דשא שיכולות להכיל 600 איש בישיבה או 1000 איש בעמידה. לטובת שמירה על הפרדה ומרחק חברתי בין הקפסולות עומדות לרשותכם בגן שתי פרגולות מעץ, 60 מ"ר כל אחת. באירועי ערב נוכל להאיר את רחבת הריקודים שלנו עם גשר תאורה מרובע ולקיים הופעות אמנים במרחב עצום שמאפשר שמיר על כללי הריחוק החברתי.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גריל גז קולמן – הבחירה הטובה ביותר
חברות רבות מוצאות את עצמן מתעסקות בייצור של גריל גז, אבל כאשר בוחנים את הדגמים השונים והיכולת של...
קרא עוד »
פבר 19, 2018
מכוניות משומשות זה הדבר הבא
אחת מהרכישות שיכולות להיות מרגשות בכל פעם מחדש זו רכישה של רכב חדש, כי מה מהנה יותר מאשר להוריד את...
קרא עוד »
מרץ 15, 2016
מה חשוב לקחת בחשבון לפני סגירת אירוע בת מצווה במועדון?
לפני סגירת אירוע בת מצווה במועדון, עליכם לקחת בחשבון מספר דברים שיוכלו להשפיע על תכנון האירוע כולו...
קרא עוד »
אוג 15, 2022