יום המא"ה

יום המא"ה

יום המא"ה הינו יום ארוך ומאתגר, המצריך הכנה מתאימה וגישה נכונה. מדובר על אחד הימים החשובים ביותר, עבור כל מי שעומד להתגייס לצה"ל, היות והוא קובע את סוג התפקידים שיוצעו לכם. מי שיתכונן ליום הזה, יערוך הכנה ליום המאה כראוי וייקח אותו ברצינות, יצליח להבטיח לעצמו שירות צבאי איכותי ומספק יותר. מדובר למעשה על יום שלם שמוקדש כולו למיון, איתור והתאמה, אשר מועבר על ידי הצבא. בדרך כלל, היום הזה מועבר לתלמידי כיתה י"ב, במטרה לגלות עליהם כמה שיותר מידע. צה"ל מעוניין להתאים לכל חייל את התפקיד המתאים ביותר ליכולות ולכישורים שלו, בהתאם כמובן לאינטרסים הכלליים של הצבא. בצורה כזו, מדובר על רווח כפול, היות וגם החיילים מרוויחים תפקיד שמצליח לממש את הפוטנציאל שלהם וגם הצבא זוכה לחיילים איכותיים המוצבים בתפקידים המתאימים להם ביותר. 

כל מה שחשוב לדעת על יום המא"ה

קודם כל, חשוב לפני צבא לקחת את יום המיון הזה בצורה הרצינית ביותר, היות ורוב האנשים בוחרים לזלזל בו ולא להתכונן אליו בהתאם. כתוצאה מכך, מוצעים להם תקפידים מאכזבים, שאינם מתאימים לכישורים שלהם ולהעדפות האישיות שלהם. אך מי שיענה על כל השאלות בצורה כנה ואמיתית, יזכה להתאמה מושלמת לתפקיד האידיאלי עבורו. זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח לעצמכם שירות משמעותי ומעניין יותר, היות ומי שיזלזל בבחינות עלול למצוא את עצמו בתפקיד מונוטוני וחסר מעוף. כדאי לציין כי יום המיון הזה אינו חובה, אך מומלץ שלא לוותר עליו. עם זאת, מי שמעוניין בתפקיד קרבי, יכול לוותר על יום המיון הארוך, היות והתפקידים המוצעים למשתתפים הינם תפקידי עורף. מומלץ לבצע הכנה מקיפה, על מנת לקבל תפקידים מעניינים ומאתגרים. מי שלא ישקיע במיון ובמבחנים השונים, עלול לקבל שיבוץ אקראי לפי הצרכים של צה"ל באותו הרגע.

לסיכום, יום המא"ה הינו יום חשוב וחיוני, עבור כל מי שמעוניין להתקבל לתפקיד מעניין ומשמעותי בזמן השירות שלו. מדובר על יום מיון, איתור והתאמה, אשר מועבר על ידי צה"ל, במטרה להכיר בצורה טובה יותר את המועמדים לגיוס. זוהי למעשה ההזדמנות של כל אחד להראות את הכישורים והיתרונות שלו לצה"ל.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות לעובדים בפסח
חג פסח מתקרב, ובין ההכנות, הניקיונות ושאר הארגונים, חשוב להעניק מתנות לעובדי החברה, לאנשים שמסייעים...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
תופים אלקטרוניים
כל מי שמתעסק במוזיקה ועוקב אחרי הפקות של אלבומים מסוגים שונים, בין אם זה אלבומי רוק, פופ, דאנס, היפ הופ...
קרא עוד »
יונ 08, 2018
הזמנת ארנקים באינטרנט – כך תבחרו
אם תהיו מעוניינים למצוא אתר שניתן לבצע דרכו הזמנת ארנקים באינטרנט, חשוב שתבינו כי לא כל אתר ידע להציע...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020