סיום גל הקורונה: איך בעלי עסקים צריכים להתכונן לחזרה של העובדים למשרדים?

מוצרי היגיינה
מוצרי היגיינה

נגיף הקורונה הפתיע רבים מאיתנו והוביל למשבר חסר תקדים, במהלכו בתי ספק נסגרו, עובדים פוטרו ומקומות עבודה נותרו יתומים. אט אט אנו מתחילים לשוב לשגרה, בתי הספר נפתחים מחדש, עובדים רבים חוזרים לעבודה ועלינו להתרגל לשגרה חדשה הכוללת לא מעט נהלים. כיצד תוכלו להתכונן לחזרתם של העובדים למשרדים? הנה כמה טיפים חשובים.

הצטיידו במוצרי היגיינה וחיטוי

אחד הדברים החשובים ביותר בחזרה לשגרה הוא הדאגה לניקיון וחיטוי, ועל כן מוטב לדאוג למוצרי היגיינה זמינים ונגישים לעובדים. ניתן לרכוש מוצרי היגיינה באתר צהלש, החל ממייבשי ידיים, דרך סבוניות ועד למתקנים לניגוב ידיים כמו כן, כדאי לרכוש לכל עובד בקבוק אלכוהול-ג'ל אישי, ואף לפזר בחללים משותפים בקבוקי אלכוהול לחיטוי ידיים. וודאו שבכל רגע נתון הסבוניות בחדרי השירותים מלאות, יש מספיק ניירות לניגוב וכי החללים המשותפים מצוידים היטב בחומרי החיטוי הרלוונטיים.

טיפ: כדאי להחזיק חבילת מסיכות בהישג יד. צאו מנקודת הנחה שלא כולם יביאו עמם מסיכות למשרד.

תלו שילוט מתאים המעודד ניקיון

על מנת שהעובדים לא ישכחו לשמור על הניקיון, יש להציב שלטים מתאימים בחללים המשותפים ובחדרי השירותים ("שטפו ידיים לפני הארוחה", "נא לעטות מסיכות בחלל המשותף" וכו'). בחרו בשלטים שמניעים לפעולה, ויובילו את העובדים לשטוף ידיים בתדירות גבוהה, לשמור על היגיינה במשרד ולהסתובב בשטחים המשותפים עם מסכות ייעודיות.

טפסי אונליין להצהרת בריאות

עם הגעתם של העובדים למשרד מידי בוקר, יהיה עליהם למלא טופס להצהרת בריאות ולמדוד חום. יש לוודא שהעובדים ממלאים את הטופס מידי יום, ועל כן מוטב לשלוח להם טופס מקוון שיוכלו למלא בקלות וביעילות.

יציאה מסודרת להפסקות

כדי למנוע התקהלויות במטבחון או בחללים המשותפים, כדאי לחלק את זמן ההפסקות של העובדים שאופן מושכל, כך שבכל פעם כמה עובדים יצאו להפסקה, ותימנעו ממצב שבו כולם יוצאים לאכול יחדיו, מה שעלול לגרום להתקהלות.

השגרה החדשה עשויה להיות מעט מאתגרת, אבל כדי שהמשק ישוב לעצמו, חשוב לאמץ את כל הכללים הללו, ולשמור על ההיגיינה במקומות העבודה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שרתים וירטואליים – מה זה שרת ולמה ווירטואלי?
אם שמעתם על המושג המדובר הזה, שרתים וירטואליים, ואתם מזהים שהדיבור עליו הולך וגובר, זה כי אתם ערים –...
קרא עוד »
מרץ 15, 2023
הדרך הטובה מכל לפנק את האורחים שלכם בקפה
אחת ההנאות הטובות ביותר עבור אנשים היא שתיית קפה טוב, בזמן שכיום רבים האנשים המייבאים את פולי הקפה...
קרא עוד »
מאי 13, 2018
איפור קבוע לגבות – כמה זמן זה מחזיק?
איפור הוא משהו שכל אישה צריכה ביומיום כדי להיראות מטופחת ויפה. עם זאת, זה יכול להיות די מורכב להתאפר...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022