דוד בן הרוש ועיריית יבנה – ראש העיר שהציבור אהב

דוד בן הרוש ועיריית יבנה

פוליטיקאים מגיעים אל תפקידים בכירים במספר דרכים. יש כאלה שמוצנחים מלמעלה. אנחנו מכירים לא מעט כאלה, פוליטיקאים שהגיעו לפוליטיקה מהצבא נניח או מהאקדמיה, הם מוצנחים מלמעלה אל התפקיד. לא פעם זה נגמר רע מאוד, במקרים מסוימים זה יכול גם להצליח. 

לעומת זאת, ישנם פוליטיקאים שמגיעים אל התפקיד מלמטה. הם מתחילים בסניף המפלגה, ולאט לאט מתקדמים במעלה התפקידים והדרגות. עבורם זה מקצוע לכל דבר, וכך צריך גם להסתכל על זה. בסופו של דבר פוליטיקה זה מקצוע ואם רוצים להצליח במקצוע כזה, אז כך צריך להתייחס אליו. 

דוד בן הרוש עיריית יבנה, הוא ללא ספק שייך לקבוצה השנייה של הפוליטיקאים. הוא התחיל מלמטה ולאט לאט טיפס כלפי מעלה. במסגרת תפקידיו הוא כיהן גם כסגן ראש העיר וממלא מקומו, עד שהפך להיות ראש עיריית יבנה בסוף שנות התשעים. הוא כיהן בתפקיד וביצע שירותים ופעולות שונות למען הציבור, בין אם מדובר בדברים רחבים, פרויקטים שנמשכו לאורך שנים ובין אם זה בפעולות יומיומיות, קצרות מועד. 

להתחיל מלמטה ולהצליח

זה לא פשוט לטפס מלמטה ולהגיע לתפקיד הכי בכיר, לא משנה באיזה ארגון ובוודאי לא ברשות מקומית. לא רק בגלל שצריך לעבור דרך הציבור ולהיבחר, אלא גם צריך לדעת כיצד לנהל את האופרציה הזאת. כיצד לנהל כמות גדולה של עובדים, כמות גדולה של בעלי תפקידים, כיצד לייצר תקציב ולנהל אותו ועוד. 

דוד בן הרוש יבנה הוכיח שהוא מסוגל לכך. הוא הוכיח שהוא מסוגל לטפס מלמטה עד למעלה, לנהל עובדים, לעבוד עם חברי אופוזיציה וקואליציה, לייצר תקציב איכותי, ולעבוד על פיו לטובת העיר ולטובת תושבי העיר, אשר נהנים משירותי העירייה כל יום ויום. 

> הכירו את דוד בן הרוש עיריית יבנה

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בני ינאי
בני ינאי נולד ב- 18 במאי 1971 בלוד, להורים שעלו ממרוקו ומטוניס בתחילת שנות ה- 50 של המאה הקודמת. הוא חי בבית...
קרא עוד »
מאי 11, 2020
איך בוחרים ציוד טיפוס
כשאנחנו מחליטים לצאת לפעילות מסוימת בשטח, עלינו להגיע מוכנים לא רק מבחינת יכולות וידע, אלא גם מבחינות...
קרא עוד »
יונ 20, 2021
כיצד משיגים הלוואה מהירה?
המון אנשים צריכים או יצטרכו הלוואה לא פעם בחייהם. כמה מהם מגיעים לבנק ואז בזמן אמת נתקלים בסירוב....
קרא עוד »
אפר 18, 2017