מוהל רפואי – שקט נפשי

מוהל רפואי

מזל טוב! בשעה טובה, הוא הגיח לאוויר העולם – הנסיך הקטן שחיכיתם לו במשך תשעה חודשים ארוכים, ונראה שגם עכשיו שום דבר לא באמת הצליח להכין אתכם לקראתו. כעת, עליכם לתכנן את ברית המילה שלו. מוהל רפואי הוא אפשרות העומדת בפני מי שמעוניין לבצע את התהליך כהלכה, בצורה נקייה שלא תפגע בתינוק הרך. 

בתקופה שבה ידוע כי ישנם מוהלים שלא רק שאינם מחזיקים ברישיון רפואי או שעברו הכשרה כלשהי, רבים מעוניינים להפקיד את התהליך בידיו של רופא שהוא גם מוהל מסמך וכך, לאזן בין הצורך לוודא שהתהליך מתבצע על הצד הטוב ביותר – מינימום סבל לתינוק, וללא תופעות לוואי ובין שמירה על המסורת.

מוהל רפואי – המענה המקצועי ביותר 

ברית המילה היא הליך פשוט. ובכל זאת, יש לזכור שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר, המבוצע בתינוקות עדינים ורכים. כמו כל הליך כירורגי, אם ברית המילה לא מתנהלת כהלכה הדבר עלול לגרור סיכונים וסיבוכים; פגיעות אסתטיות באיבר, פגיעות שישפיעו על תפקודו ובריאותו של התינוק בהמשך חייו, ועוד. מוהל רפואי שהינו אורולוג, יוכל לתת את המענה המקצועי ביותר שיש. 

חשוב להבין, אם ברית המילה לא מתחילה ונגמרת בדת והלכה. מדובר בהליך שאם אינו מבוצע כראוי יוכל להשפיע על חיי המין בבגרות, להפחית סיכויי הידבקות במחלות שונות, ולתפקוד כללי. כדי להבטיח אורך חיים תקין, מומלץ מאוד לבצע את ההליך באמצעות רופא מוהל מקצועי ובעל ניסיון בביצוע ההליך. 

לתת את הטוב ביותר לתינוק שלכם

נעים מאוד, שמי ד"ר בנימיני ואני אורולוג ילדים מומחה, וגם מוהל רפואי מוסמך. אני מזמין אתכם אלי לפגישת היכרות במהלכה תוכלו לראות בעצמכם את הקליניקה, להכיר את הצוות ולשמוע על התהליך המתבצע בחדר ניתוח תחת הרדמה כללית ולא מקומית. ברית מילה רפואית היא נושא שהולך והופך למבוקש יותר, יחד עם העלייה במס' המקרים המסוקרים בתקשורת של פגיעות בתינוקות כתוצאה מברית מילה שלא התבצעה כהלכה. כשמדובר בילד שלכם, אתם הרי מעוניינים לתת לו את הטוב ביותר – אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך הרגיש, בשקיפות מלאה וברגישות הנדרשת.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקירה בנושא שכפול מפתחות לרכב וכיצד יוצאים מזה בלי למשכן את הבית
מפתחות לרכב היום זה לא מה שהיה פעם. לא משנה איזה רכב יש לך, כאשר המפתח לא מסתובב בסוויץ' או לא מניע את...
קרא עוד »
אפר 12, 2016
מדע
השאיפה לידע והבנה של עולם המדע והטבע, שובה ומעורר את המוחות הסקרנים שבתוכנו. בעידן הדיגיטלי, אתרי...
קרא עוד »
יול 11, 2023
נהיגה בשכרות – מה אתם לא יודעים
מי לא יודע שאין לנהוג בשכרות? נדמה שאין אדם מפוכח שלא מודע לזה. אז מי אכן לא יודע? כמובן, האדם ששתה יותר...
קרא עוד »
ינו 07, 2022