פתרונות איך לא לאבד דברים בגן

מי ששולח את ילדו הקטן לגן יודע כי את הילד שולחים לגן כאשר הוא מאובזר בכול מה שהוא צריך עבור יומו. בכך ההורים אורזים בתיק של הילדים בקבוקים, ביגוד להחלפה, דובי או בובה אהובה, קופסת אוכל, וכל מה שצריך עבור היום המרתק של הילדים. ובכול זאת: משחקים משותפים, ארוחות צהרים, פעילות בחצר או בחוץ, שעת שינה ועוד, כולם עלולים לגרום שחפצים מסוימים ייעלמו. אבל כיצד שומרים על החפצים בגן? כיצד חוסכים כסף ולא מעט מפח נפש? הפתרון בהמשך.

אם אתם רוצים שהחפצים של הילדים שלכם יחזרו אל התיק או ישמרו בגן – תוכלו לבחור מגוון מדבקות לבית ספר או חפצים שעליהם מוטבעים או רקומים שמות הילדים. בכך אפשר למצוא מגוון מוצרים כגון:

מגבות רקומות – מגבות שמיועדות לניגוב הידיים והפנים עם רקמה של שם הילד, יעזרו לכם לבצע סדר בדברים ולשמור על מגבת סטרילית ונעימה.

בקבוק תרמי מנירוסטה – כאשר הילד מגיע עם בקבוק פלסטיק אל הגן, הוא עלול לאבד אותו בקלות. מלבד זאת, שימוש חוזר בבקבוקי פלסטיק אינו בריא או מומלץ. לכן כדאי לרכוש בקבוק נירוסטה איכותי או בקבוק אקולוגי ששמם של הילד או הילדה מוטבעים עליו.

קופסאות שיני חלב – כשהשיניים החלביות נושרות אנו רוצים לשמור אותן עבור טקס מיוחד. אם זה קורה בגן, רצוי שלילדים תהיה קופסא מיוחדת עם שמם עבור אחסון שיני חלב.

מחברת עם שם – גם מחברות אישיות של ילדים בהן מציירים או כותבים, רצוי לרכוש זאת תוך הקפדה על איכות המוצר ועל שמו שם הילד או הילדה מוטבעים עם מדבקות שם על גבי מחברת מעוצבת לילדים.

שמיכה רקומה – כדי שילדכם יוכל להתכרבל בכיף ובבריאות עם שמיכה שכול כולה שלו, כדאי לרכוש שמיכות רקומות או כאלה ששמם של הילדים מטבע עליהן. בכך תבטיחו את בריאות הילדים ותהנו מחפצים ממותגים עם שמם של הילדים שלא יאבדו ויבלטו מיד כשתחפשו אותם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האתר שיעזור לכם למצוא מידע על פנאי ותרבות
רובינו חוזרים הביתה בסיומו של יום עבודה קשה ומפרך, ללא אנרגיות מיותרות וללא הרצון הפנימי לצאת...
קרא עוד »
פבר 02, 2019
דום נשימה בשינה
צירוף שלושת המילים דום נשימה בשינה עשוי לעורר רושם לא נעים. למי שנתקל בכך בפעם הראשונה, זה עשוי לרמז...
קרא עוד »
דצמ 16, 2020
איך באמת צריכה להיראות החופשה המשפחתית הקרובה שלכם?
רוצים לבלות עם הילדים ולא רוצים לצאת איתם שוב לסרט? טיסה לחו"ל לכל המשפחה נראית לכם כמו הוצאה כלכלית...
קרא עוד »
פבר 15, 2018