מה זה ספטום

הפירסינג, וכל המושג הזה שקיים אצלנו בעולם בכל הקשור לתכשיט זה, במקורו הוא קדום ביותר ואפילו במקורות היהודיים, נכתב על בנות שהיו מתקשטות בשלל תכשיטים מגוונים על גופן. ספטום הוא עגיל במחיצת האף (כמו של שור) ופירסינג, הוא העגיל הנעשה בכל מקום אחר שהוא לא האוזן.

מה זה ספטום? |

עם השנים, העגילים וכל פריטי הלבוש העתיקים עשו את דרכם אל חיינו בסגנונות שונים וחידושים מרובים אשר מקנים לכל אחת את הסטייל והסגנות שאותם היא רוצה. לכל אחת סגנות לבוש משלה וכך גם בכל מה שקשור לענידת תכשיטים.

הפירסינג, הוא התכשיט הנראה ביותר לעין כאשר מסתכלים על מישהו שעונד אותו. הוא נוצץ, מושך ואפילו יכול להיות נושא שיחה מאוד מעניין על טיבו וגודלו ואופן לבישתו וכדומה. לא כולם בהכרח אוהבים לענוד אותו אך אלו שכן, מתענגים על יופיו בכל רגע ורגע.

כיצד לטפל בספטום | הוראות טיפול

כשעושים פירסינג ספטום, לטיפול המונע, יהיה חלק חשוב בתהליך זה. ולכן הימנעו מבגדים צמודים שיכולים למשוך בעגיל גם. חשוב לדעת איך לחטא ספטום בצורה בריאותית וזאת, בעזרת מקלון אוזניים או כדור צמר גפן טבולים בתמיסת מי מלח, ולוחצים בעדינות על הספטום מכל צדדיו למשך כמה דקות, ומנגבים במגבת נקייה. כך פעמיים שלוש ביום.

חשוב מאוד להיזהר לא לטפטף מי מלח לתוך תעלת השמיעה. המשיכו את הטיפול 4 עד 6 שבועות אחרי הפירסינג ספטום, כדי לוודא שגם החלק הפנימי החלים.

איך מטפלים בעגילי פירסינג? |

ההוראות בטיפול בפירסינג מבית lory מותג תכשיטים, דומות קצת להוראות הטיפול בכל פירסינג מכל סוג שהוא. שמירת ניקיון האזור הוא דבר חשוב מאוד לטיפול יעיל בפירסינג, ולכן יש כל מיני טיפולים יעילים כמו לקחת צמר גפן ולטבול אותו במי מלח ואז מסביב לנקודת הפרסינג, לנקות בעדינות בחלק האחורי שלו ובחלק הקידמי.

לאחר שניקיתם את כל האזור הרצוי והפגוע, שימו לב טוב שאתם לא מסובבים את הספטום סביב הפירסינג, שכן דבר זה יכול להוביל לזיהום ולהחמיר ולעשות שוב נזק – ממנו נרצה להימנע.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת דפוס מקצועיות באזור השפלה
בעלי עסקים שרוצים לשווק את העסק שלהם, להציע מוצרים ממותגים או לעשות כל שימוש אחר בשירותי דפוס, יוכלו...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
חנות תאורה יוקרתית בראש העין
אתם מחפשים חנות תאורה יוקרתית בראש העין שתוכלו למצוא בה מגוון גופי תאורה במחירים משתלמים? דעו לכם...
קרא עוד »
יול 05, 2018
3 סיבות להזמין נגן סקסופון לחתונה
כולם מתחתנים. אולי בגילאי עשרים המוקדמים, אולי בגילאים מאוחרים יותר אבל בהחלט קיימת קבוצה רחבה של...
קרא עוד »
פבר 27, 2016