אוכל לנזקקים

אוכל לנזקקים
אוכל לנזקקים

לצערנו הרב אנו חיים במציאות שבה יש אנשים עניים רבים אשר אינם יכולים לאפשר לעצמם אפילו ארוחה בשרית נורמלית ביום. למעלה ממיליון אנשים בישראל, ביניהם גם ילדים, חיים מתחת לקו העוני ובמציאות שבה אין להם כסף למזון בסיסי שאמור לעזור להם להתקיים. לשם כך מוקמות עמותות צדקה המסייעות לאותם אנשים ודואגות לחלוקת סלי מזון ושוברי קנייה של מזון שיוכלו אותם אנשים להתקיים.

שיתוף פעולה עם משרד הרווחה:

עמותת מאיר פנים הנה עמותה המסייעת למשפחות רבות בישראל ומחלקת אלפי סלי מזון מדי חודש ופועלת לטובת צמצום העוני והמחסור בישראל. העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם משרד הרווחה, שכן סלי המזון מגיעים אל משפחות המוכרות במשרד הרווחה כמשפחות נזקקות שבאמת צריכות תרומה.

 תרומת מזון מדי שבוע:

משפחות מיעוטי יכולת אינן יכולות להרשות לעצמם לקנות אפילו מזון בסיסי ועל כן העמותה משתדל להעניק לאותן משפחות סלי מזון מדי שבוע על מנת שיהיה להן איך להתקיים. כמו כן דואגת העמותה לחלוקת חלה לשבת על מנת שיהיה למשפחות אפשרות לברך על הלחם וליהנות מארוחת שבת טובה. ישנם נזקקים המגיעים אפילו אל בית התמחוי שלנו מדי יום על מנת לאכול כיוון שאינם יכולים לאפשר לעצמם אפילו ארוחה ביום.

מה כוללים סלי המזון?

סלי המזון שלנו כוללים בין היתר: לחם, פסטות, אורז, מוצרי חלב, מוצרי בשר, פירות וירקות, שתיה ולעתים גם ממתקים עבור הילדים כדי לעשות להם שמח. במסגרת הענקת אוכל לנזקקים בעמותה יש גם בתי תמחוי המפוזרים ברחבי הארץ ובהם אלפי אנשים אוכלים מדי יום.

ארוחות חג:

בזמן שמשפחות רבות יכולות ליהנות מארוחות חג מפנקות יש משפחות שאין להן אין להעביר את החג מבחינת ארוחה בסיסית. אנו דואגים שמשפחות נזקקות יזכו לחגוג את החגים כמו שצריך עם חבילת מזון לחג שבאמצעותה אנו מאירים בתים רבים נוספים בישראל.

תרומת מזון לילדים:

לתרומה אין גיל או מגדר. גם ילדים רעבים החיים במעגל העוני הם בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו משתדלים להעניק להם ארוחה במוסדות החינוך בהם הם לומדים.  

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שלא ידעתם על מחיצות בבית כנסת
בכל בית כנסת יש בדרך כלל מחיצות. במיוחד אם אין גלריה מיוחדת לעזרת הנשים. המחיצות נועדו כמובן על מנת...
קרא עוד »
מאי 05, 2021
האם קייטנרינג מתאים לאירועים בטבע?
ההחלטה של לקוח/ה לערוך אירוע בטבע מעוררת בנו השראה. הרצון להתחבר לסביבה חזק מאוד גם אצלנו וברגע...
קרא עוד »
אפר 27, 2023
מזגנים ניידים – מי באמת צריך אותם?
בשוק קיימים מגוון מזגנים מכל הסוגים כולל עיליים ורצפתיים שהינם ניידים. נשאלת השאלה באלו נסיבות צריך...
קרא עוד »
דצמ 31, 2020