5 אתרים מומלצים לחרדים

אתרים מומלצים לחרדים
אתרים מומלצים לחרדים

בעידן בו רוב הציבור הישראלי מבלה את מרבית זמני השהייה שלו באתרים כמו פייסבוק, YNET או סוכנויות ידיעות שונות, לוחות ומגזינים אחרים, הרי שבעולם החרדי מדובר בכללי משחק שונים לחלוטין. מעבר לעובדה שמרבית החרדים אינם מרבים להשתמש באפליקציות לרשתות חברתיות כמו שנהוג בציבור הרחב, הרי שאצל רובם הגדול של הגולשים קיימת חסימת אתרים – כמו גם הצורך להעלות לעתים פוסטים ושאלות באופן אנונימי.

אז מהם האתרים המומלצים ביותר לחרדים ואנשים עם יראת שמיים? בשל המגבלות שציינו לעיל, תהיה קורלציה רבה בין פופולריות להמלצה – כיוון שמדובר במגזר שלרובו עדיין אין נוכחות משמעותית באינטרנט (או בכלל), ולכן האתרים עם המגוון, החשיפה, התוכן ורוחב היריעה הרבים ביותר הם גם אלה הגדולים ביותר בתחומם. סקרנים לדעת מהם האתרים הללו? אספנו עבורכם את חמשת האתרים המובילים שבהם גולשים חרדים, כל באופן ספציפי לייעודו העיקרי.

1. פרוג

אחד האתרים המובילים בעולם החרדי בכלל והמוביל בכל הקשור למדיה, פרסום, עיצוב ונושאי הלווין הנוגעים אליהם. האתר שייך למעשה למכללת פרוג המתמחה בתקשורת חזותית, אך ניתן למצוא בו פורומים ייעודיים פעילים מאד בכל הנושאים שמנינו לעיל, וגם פורומים ייעודיים הקשורים ליהדות בלבד.

2. אקשיבה

אתר המיועד בעיקר לצעירים אך למעשה נותן מענה לכל פונה ומספק שאלות ותשובות למגזר החרדי , ובשלל נושאים: עצות, הדרכה, תמיכה ומידע במגוון נושאים אישיים וסוגיות בוערות אחרות. האתר מופעל על ידי אנשי מקצוע ואקדמאים חרדים מתחומים שונים, וכל התוכן המופיע בו מוסכם ומומלץ על ידי רבנים.

3. כיכר השבת

אתר החדשות הגדול והמוביל בחברה החרדית, בישראל ובעולם. האתר מדורג במקום ה- 108 במדדי הגלישה הכלל ישראלים, והוא ממוקם גבוה מעל מתחריו החרדים האחרים בנושאי אקטואליה.

4. בחדרי חרדים

אמנם בכל הנוגע לחדשות ואקטואליה האתר בחדרי חרדים מוצב במקום השני אחרי האתר כיכר השבת, אך הוא מהווה במה לייעוד אחר ותוסס מאד: פורומים וקבוצות דיון. אם להשוות את האתר למקבילו בציבור הכללי, הרי שהוא מהווה כמעין אכסניה לכל קבוצות הפייסבוק באשר הן – רק לציבור החרדי.

5. רדיו קול חי

לסיום, כמובן שאי אפשר בלי מוזיקה חסידית ותוכניות רדיו. מבין כל אתרי המוזיקה החסידית ותוכן האודיו בחברה החרדית, האתר של רדיו קול חי הוא הפעיל, המושמע והאהוד ביותר בקרב הציבור החרדי – ובמקביל אליו קיים גם האתר קול חי מיוזיק, המשדר ברצף מוזיקה חסידית בלבד.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האתר שיעזור לכם למצוא מורים פרטיים
בעבר, אם היינו צריכים לשכור מורה פרטי לילדים שלנו, אז היינו צריכים לחפש טלפונים של מורים בלוח בית...
קרא עוד »
אפר 27, 2017
ביתן תצוגה לתערוכות
השתתפות בתערוכות זוהי דרך נהדרת בעבור חברות מכל הגדלים להציג את השירותים שלהן ולבחור קהלים חדשים. אם...
קרא עוד »
ינו 11, 2018
בודק שכר מוסמך: מה חשוב לדעת?
בתי עסק רבים נעזרים בשירותיהם של קבלני משנה לצורך העסקת עובדים בחברתם, כמו במקרה של חברה המעוניינת...
קרא עוד »
מאי 19, 2021