סוף סוף סופ"ש: 5 פעילויות לילדים

פעילויות לילדים

סוף השבוע הוא זמן מצוין לפעילויות עם הילדים, ולו כי ביום שבת כשאתם מעוניינים לנוח ולהירגע, הילדים זקוקים לפעילות. ובכן, ריכזנו בעבורכם 5 פעילויות שיעסיקו את הילדים למשך השבת. שנתחיל?

פעילויות לילדים

היערכו מבעוד מועד

כדי שתוכלו לצלוח את סוף השבוע, יש להיערך מבעוד מועד עם כל המוצרים החיוניים עבור הפעילויות. כמו כן, חשוב לבדוק את זמני כניסת השבת, בייחוד אם אתם שומרי שבת ומעדיפים להעסיק את הילדים באופן שאינו נוגד את חוקי ההלכה.

אז אילו פעילויות מתאימות לסוף שבוע עם הילדים?

  • פאזלים – דרך נהדרת להעביר את השבת היא באמצעות הרכבת פאזלים, כשניתן לרכוש כמה וכמה סוגי פאזלים ברמות קושי שונות ובכך לאתגר את הילדים. כיום יש מגוון רחב של פאזלים מכל הסוגים, ואפילו ניתן לרכוש פאזלים המיועדים לפעוטות (בעלי 4-10 חלקים גדולים). למעשה, באמצעות הפאזלים השונים, תוכלו להעסיק את הילדים למשך שעות, גם אם הם בגילאים שונים זה מזה.
  • משחקי קופסה – מלבד היותם משחקים מהנים ואטרקטיביים במיוחד, טוב לדעת שמדובר במשחקים שמסייעים לפיתוח החשיבה והמיומנויות הקוגניטיביות. יתרה מזאת, ישנם משחקים שמסייעים לייעל את החשיבה היצירתית וללמד את הילדים דבר או שניים על אסטרטגיה נכונה. לפיכך, מדובר בפעילות נהדרת לסופי השבוע, שמעניקה לילדים ערך מוסף.
  • קריאת ספרים – למרות שרבים חושבים שהילדים של היום ממעיטים בקריאת ספרים, טוב לדעת שאין זה מדויק. כיום, ילדים מוצאים בספרים ערך רב, זאת הודות למהדורות חדשות של ספרים מסקרנים ומלאי הרפתקאות. רכשו מבעוד מועד ספרי קריאה מרתקים, כך תוכלו לאפשר לילדים לקרוא, ליהנות מסיפור איכותי ולשפר את מיומנויות הקריאה שלהם.
  • עבודות יצירה – אם אתם לא נוהגים לשמור שבת, הרי שתוכלו לאפשר לילדים לעסוק בפעילויות יצירה שונות במהלך סוף השבוע. ברחבי הרשת תמצאו שלל רעיונות ליצירות שונות, החל מכרטיסי ברכה, דרך הכנת שלט לדלת ועד לעיצוב אלבומים.
  • משחקי טריוויה – לא חייבם להיות חובבי טריוויה כדי ליהנות ממשחקי טריוויה משפחתיים ומיוחדים. אספו מבעוד מועד שאלות טריוויה שונות עם תשובות, וערכו חידון משפחתי בבית.

סוף השבוע בפתח? בחרו את הפעילויות האידיאליות ביותר בעבורכם. שתהיה שבת שלום!

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נבחר מצלמה שתתאים לנו
גם היום בעידן מכשירי הסלולר, בעידן בו לכל אחד מאיתנו יש מכשיר צמוד עם מצלמה איכותית, הרי שאנחנו עדיין...
קרא עוד »
אוג 20, 2019
הדרך הטובה מכל לפנק את האורחים שלכם בקפה
אחת ההנאות הטובות ביותר עבור אנשים היא שתיית קפה טוב, בזמן שכיום רבים האנשים המייבאים את פולי הקפה...
קרא עוד »
מאי 13, 2018
אריק פלד מסביר: מיהי ביירון קיטי
אחד השמות הידועים בכל הנוגע לספרי עזרה עצמית וסדנאות העצמה הוא ביירון קטי. כאשר קיטי ידועה בשיטות...
קרא עוד »
פבר 23, 2018