חמאם טורקי- מהו הסוד של החמאם הטורקי?

חמאם טורקי
חמאם טורקי

החמאם הטורקי מהווה את הגרסה הים תיכונית לבית המרחץ הרומי. בארץ כיום נוהגים לכנות את החמאם הטורקי כ:"סאונה רטובה". בעוד שעבר החמאם הטורקי היה רלוונטי עבור בילוי בהקשר של טקסים שונים כגון: חתונות או חגים, הרי שכיום החמאם הטורקי מהווה חדר טיפולי. החמאם הטורקי תפס תאוצה דווקא בעולם המערבי והוא מהווה כיום חלק בלתי נפרד מתרבות טיפוח הגוף.

טיפול בחמאם הטורקי- כיצד

הטמפרטורה בחמאם הטורקי עומדת על 40 מעלות והלחות שבחמאם הטורקי עומדת על 90 אחוזים בהתאם לרמת המים שבחמאם באותו הזמן. חשוב מאוד להכין את הגוף לטמפרטורה בטרם הטיפול על ידי המתנה בחמאם עצמו של עד 15 דקות לפחות. לאחר ההמתנה בחמאם, המטפל עוטה על ידיו כפפות מחוספסות אשר באמצעותן יתבצע הטיפול. הטיפול הוא מעין פילינג עמוק שכולל בו את הקרצוף של העור על מנת לפתוח את הנקבוביות שבו ולהסיר את כל שכבות העור המת. שכבות העור המת שהוסרו נשטפות באמצעות מים חזקים וקרים המותזים באמצעות גיגית מיוחדת על גוף המטופל, על מנת לסגור את הנקבוביות של העור שלו מחדש לאחר הטיפול. לאחר הקרצוף והשטיפה בחמאם, המטפל ימשיך בעיסוי מפנק באמצעות סבון טבעי, כאשר באותו הזמן המטופל עטוף בהררי קצף רכים וריחניים.

היתרונות שבחמאם הטורקי

היתרונות של החמאם הטורקי ושל ספא זוגי הם רבים. מדובר על מקום אשר מסייע לחיזוק וטיפול בגוף אך מעבר לכך, כל אדם שמגיע לחמאם הטורקי יכול לבחור בדיוק את שלבי הטיפול אותם הוא מעוניין לעבור. במקרה שישנם שלבים שהוא איננו מתחבר אליהם, הרי שהוא בהחלט יכול לוותר עליהם. הטיפול בחמאם הטורקי מהווה חוויה נעימה ואיכותית מאוד לכל מי שבוחר בו. אם תבחרו ללכת לחמאם טורקי, זכרו מראש שכדאי לכם לבחור בחמאם הטורקי הטוב ביותר, אשר מציע את כל שלבי הטיפול של החמאם הטורקי, אך מעבר לזה מציע לכם גם את האפשרות להתאים את סוג הטיפול הרלוונטי עבורכם בחמאם בהתאם לרצונכם האישי. הבחירה לעבור טיפול בחמאם טורקי ברחובות ייחודי תעניק לכם שקט, שלווה וכוח.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לדבר מול קהל?
כל אחד מאיתנו נקלע כמה פעמים בחייו בסיטואציות בהם הוא צריך לדבר מול קהל. במקום העבודה, בערבי חברה...
קרא עוד »
אוק 10, 2021
עו״ד מבקר המדינה – מה זה בעצם?
אם גם אתם שואלים את עצמכם מה זה בעצם עו״ד מבקר המדינה, המאמר הבא, נכתב בדיוק בשבילכם. מבקר המדינה הוא...
קרא עוד »
יול 18, 2017
איך לטייל בצפון הארץ בלי לסבול מהנסיעות
צפון הארץ הוא מקום מרתק לחקור. יש כל כך הרבה דברים לעשות ולראות, ואתה יכול לעשות הכל בלי שתצטרך לעזוב...
קרא עוד »
דצמ 27, 2022