צילום אירועים – לא פחות מקליפ

אירועים הם דבר שעבורו יש הרבה מאוד הכנות. בעלי השמחה טורחים עם יצירת קשר והסכמים עם רשימה נאה של ספקים, והם עצמם מגיעים בשיא הטיפוח שלהם אל המקום שבו הם והאורחים המוזמנים לאירוע חוגגים. בכל הנוגע אל צילום של אירוע למזכרת על ידי צלם חתונות מקצועי, אחת מן האופציות האהובות היא יצירה של קליפ, וכאן יש לשים את הדגש על כל הפרטים לפני שהלאה מתקדמים.

מי מצלם את האירוע

תמיד צריכים לוודא מה כמות האנשים אשר אמורים להגיע אל האירוע עצמו. האם מדובר בצלם מגנטים, צלם וידיאו וצלם סטילס או שהצוות הוא גדול יותר מזה לפי כמות המוזמנים? מי האדם אשר יערוך את האבלום של האירוע ומי יהיה זה אשר עורך את הסרט שצולם במשך של כמה שעות לכדי יצירת אומנות שבה נעים להביט?

בחינה של כל אלה בצורה פרטנית צריכה לכלול גם את אפשרויות העיבוד של כל התוכן הזה שצולם ביום שלם, ורק לאחר שמבינים מה מקבלים ויודעים למה לצפות, יותר פשוט להתקדם אל יציאה של הסכם עם אותו צלם אירועים.

מה מקבלים בסוף יום הצילום

כדי לדעת אם הצילום של האירוע יהיה כזה שבו יהיה נעים לצפות, חייבים לדעת כי מדובר לא רק בצילום נכון של כל האירוע כולו מן ההתחלה שלו ועד לתומו, אלא כי יש שלב אחד נוסף, שבו עוברים על פני כל הצילומים שנעשו על ידי צוות הצילום, ומשם יוצרים כבבר עם יכולת עריכה מעולה את סרט הצילום הערוך והמושלם.

הסרט המעובד הוא כזה שחיי בלהכיל את כל הרגעים הכי חשובים ללקוחות של צלם האירועים, וחיתוך של קטע כזה יכול לגרום לעבודה שהיא אינה מלאה מזו הבחינה. מעבר לכך, כל צלם אירועים כבר יודע כי רבים הם הלקוחות שמעדיפים מגנטים לאירועים ירצו גם יצירה של סרטון קצר, שהוא מעין וידאו קליפ שבו יש את הרגעים הכי חשובים של היום של החתונה בצורה שהיא הרבה יותר קלה ונעימה לצפייה.

את הקליפ לצד הסרט המלא מקבלים הלקוחות בכמה העתקים, וזה חשוב לראות כי יש את כל הנאמר בהצעה של הצילום על מנת לוודא כי מקבלים את כל השירות שנכון להיום צלמי אירועים מציעים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר צימרים לדתיים
אם אתם מחפשים מקום נהדר לצאת אליו לחופשה משפחתית או חופשה זוגית ואתם שומרים מסורת או שבת, אתר צימרים...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
עדשות מגע חד פעמיות – כל היתרונות שלהן
עדשות מגע חד פעמיות, או עדשות מדע יומיות כפי שהן מכונות על ידי רוב האנשים הפכו להיות פופולאריות מאוד...
קרא עוד »
יונ 21, 2021
פרחים לחגים בבאר שבע
אם אתם מחפשים להזמין פרחים לחגים בבאר שבע, כדאי בהחלט לחפש חנות טובה.  מומחים בשזירה והזמנת פרחים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023