נוטריון לרוסית – אתם תצטרכו את השירות הזה

נוטריון
נוטריון

העליה  לישראל מברית המועצות היא עליה גדולה ובעיקר המדוברת יותר מהשאר שהגיעו לארץ. דוברי הרוסית לא תמיד מגיעים מרוסיה עצמה, אלא גם מארצות שבהן השפה הרוסית היא השפה המדוברת. זאת לדוגמא הסיבה העיקרית שעולים זקוקים לשירותיו של עורך דין המוסמך להתנהל גם כעורך דין נוטריון לרוסית  ולמעשה הדרך היחידה שהם יכולים לשמש עורכי דין נוטריוניים היא אך ורק אם הם עברו בהצלחה את המבחן של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים, וכל זאת בתנאי שיש להם 10 שנות וותק, רק כך ניתן להיות זכאים לגשת למבחן.

המוני תושבים זקוקים לשירותיו של עורך דין המשמש גם כעורך דין נוטריון – אך פונים גם למתרגם מקצועי בנוסף על מנת לבצע הליך של תרגום מרוסית לעברית ואף להיפך. לא כולם יודעים, אך עורך דין נוטריון הוא עורך דין שמוסמך לשמש גם כמתרגם ובכך חוסך את קבלת שירותיו של גורם מקצועי נוסף מה שהופך את כל התהליך להרבה יותר נוח.

עורך דין המבצע אישורים מהסוג הזה הוא עורך דין שמוסמך לשמש עורך דין נוטריון בשביל מקרים ספציפיים שמתאימים לכך על פי דרישה. על מנת שיוכל להתנהל כעורך דין נוטריון לרוסית עליו להיות בעל היכולת המתאימה לתרגום, ניסוח ואימות מסמכים ספציפיים לצורך הצגה בבית המשפט על מנת שיהיו קבילים וככה לא תווצר סוגיה של זימון עדים נוספים לצורך אימות תוכן מסמכים.

כך תזהו נוטריון מוסמך

עורך דין אשר לו וותק  של מעל 10 שנים זכאי באופן אוטומטי לגשת אל מבחני לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. במידה וסיים את המבחן בהצלחה יקבל זכאות לשמש כעורך דין נוטריון ובעל הזכות לתרגם, לאשר ולאמת מסמכים שנדרשים באופן ספציפי עבור התנהלות בירוקרטית בישראל.

למה צריך את זה?

המסמכים אותם אנו מחויבים להציג בתרגום, אישור ואימות הינם מסמכים המחייבים שירות עורך דין מוסמך המשמש גם כעורך דין נוטריון לרוסית וכדי להגיע לכך עליו לבצע הליך שרק עורך דין שיש לו וותק של מעל לעשר שנים יכול לבצע. דרישה עבור שירות של עורך דין נוטריוני מגיעה לרוב מעולים חדשים וקשורה לחיזוק של תביעת ביטוח לאומי או מסמכים נוספים שנדרשים לטפל בהם ועליהם חלה בירוקרטיה לא פשוטה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם סוגי השוקולד השונים שמגיעים במארזי שוקולד?
דעו לכם כי תוכלו למצוא מגוון עצום של מארזי שוקולד שונים, זאת כאשר כל אחד מהם צפוי להגיע עם סוגי שוקולד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2016
חשיפת הליבה של משאבות בטון: מדריך לשליטה בתעשייה
בזירה העצומה של התעשייה הכבדה, משאבות בטון עומדות כגיבורים עלומים, מתזמרים את זרימת החומר עצמו...
קרא עוד »
נוב 26, 2023
שיעורי פילאטיס ברחובות
יציבה היא אחת מתנוחות הגוף המרכזיות והחשובות ביותר עבור כל אדם, כיוון שבאמצעותה אפשר להתנהל בחיי...
קרא עוד »
ספט 30, 2022