איך לבדוק בטיחות במשחקים לתינוקות?

משחקים לתינוקות

משחקים הם חלק מהחיים של ילדים. בכל חדר ילדים יש ארון צעצועים בו מאוחסנים קופסאות ומארזים שונים אשר נועדו להעסיק את הילד. מלבד לעניין התעסוקה יש לצעצועים תפקיד מרכזי מאוד בהתפתחות. הילד מפתח את המוטוריקה העדינה שלו, לומד לפתח קשרים עם חברים למשחק, מפתח חשיבה ודמיון וכן הלאה.

משחקים לתינוקות

כמה חשוב: בטיחות המשחקים

לצד התועלת העצומה שיש לצעצועים לילדים חשוב מאוד לוודא כי מדובר על משחקים בטיחותיים. היות וצעצוע עלול להיות מסוכן. וכבר היו מקרים מעולם – לא פעם שמענו על ילד שניזוק כתוצאה מצעצוע לא בטיחותי. הדבר עלול להיות הרבה אסון ולגרום לאבדן בנפש. היות שכך חשוב מאוד לבדוק את הצעצועים ולוודא כי הם בטיחותיים וראויים לשימוש של הילד שלכם.

בדיקת בטיחות הצעצועים

בבדיקת הבטיחות יש לשים לב לכמה נקודות:

  1. חלקים קטנים – יש צעצועים רבים אשר מכילים חלקים קטנים. יש לשים לב כי פעוטות נוטים לטעום בפיהם חלקי משחק. ולא מדובר רק על תינוקות בני חצי שנה. אלא אף על ילדים בגיל בוגר יותר שעלולים לנסות את הצעצוע. ולגן הרחיקו גולות, כדורים קטנים וכן הלאה מהילד שלכם.
  2. חלקים חדים – יש צעצועים אשר עלולים להכיל חלקים חדים. מסמרים וברגים, חלקי פלסטיק ועוד. כמו כן יש צעצועים אשר בעת הרכישה שלהם הם היו בטוחים לשימוש. אך במהלך השימוש הם ניזוקו וחלקים חדים התגלו. יש לדאוג לפנות מהבית צעצועים כאלו שעלולים להזיק לילד.
  3. אלימות – כולנו חפצים לגדל את הילדים שלנו ולתת להם כל מה שחשוב לחיים פוריים ומוצלחים. יש לדעת כי חשיפה לאלימות אינה מועילה לילד שלנו. היא מעוררת בו יצרים אפלים ועלולה לגרום לו לפתח התנהגות אלימה כלפי חברים. לכן חשוב לסנן את המשחקים, ולבחור צעצועים אשר חושפים אותו לדברים טובים. אין סיבה לחשוף את הילד לאסונות, אבדן, כאב ואלימות.

לתת לילדים שלכם את הטוב ביותר

גם אתם כהורים, מעוניינים להעניק לילד שלכם את הטוב ביותר. והיות שכך אתם דואגים לאבזר אותם ולחדש להם צעצועים במבחר. בחרו בצעצועים בטוחים שלא יזיקו להם!

המידע באדיבות אתר אן דן דינו

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזמנה און ליין של מוצרי חשמל עד הבית
בכל בית בעולם המערבי ישנם מוצרי חשמל שונים אשר מאפשרים לנו לנהל חיים נוחים, פרקטיים ויעילים. מדובר על...
קרא עוד »
יול 24, 2018
הכל על מטבחי פרובנס
בשנים האחרונות מתעניינים אנשים רבים בעיצוב מטבח בסגנון כפרי. אחד מסוגי המטבחים הללו הוא מטבח פרובנס....
קרא עוד »
אפר 18, 2021
קבוצות למיומנויות חברתיות לילדים – מול מי הן פועלות? 
קבוצות מיומנויות חברתיות הן חלק מגישה מקיפה לעזור לילדים שיש להם קשיים חברתיים, לימודיים או רגשיים....
קרא עוד »
יונ 04, 2023