3 סיבות לכתוב סיפורים

אם אתם כותבים למגירה, אתם בוודאי יודעים עד כמה כתיבה זה דבר מספק. אבל האם לכתוב למגירה זה מספיק? או שעולם שלם של תוכן ממתין לכם מעבר לפינה? כיום באמצעות אתרים שמאפשרים כתיבת סיפורים און ליין, יכולים רבים לפרסם את הסיפורים שלהם אל הקהל הרחב, תוך שמירה על אנונימיות או אפילו על ידי פרסום שמם.

ואכן בישראל ישנם לא מעט כותבים אשר רוצים להפיץ את הסיפורים שלהם לעולם. אבל מהן הסיבות הנוספות שבגינן כדאי לכתוב סיפורים? הנה 3 סיבות מרכזיות:

דרך ביטוי – ראשית,  חשוב לדעת כי כתיבת סיפורים מאפשרת דרך ביטוי ייחודית. כאשר אתם כותבים אתם ממציאים עולם שלם או שאתם אפילו כותבים על חוויות ייחודיות שאתם בעצמכם עברתם! לעיתים ישנו רצון עז לכתוב סיפורים אודות אנשים מסוימים בחייכם, ולכן כתיבה היא דרך ביטוי נפלאה!סיפורים

פרסום – מי שכותב במשך שנים למגירה ורוצה סוף סוף להוציא את הסיפורים שלו לאור, כמו גם לקהל הרחב: יוכל באמצעות כניסה והרשמה לאתרים שמאפשרים פרסום סיפורים און ליין, לפרסם את הסיפורים שלו ולחלוק אותם עם כל אדם מהארץ או מהעולם.

קבלת תגובות – כאשר אתם כותבים סיפורים, מוצאים אותם לאור או מפרסמים אותם ברבים: תוכלו לקבל תגובות מרגשות מקוראים, תגובות של התפעלות או הזדהות עם הסיפור, כמו גם ביקורת בונה. בכך תוכלו להבין מהי רמתכם היכן יש לשפר את הכתיבה שלכם, כמו גם שתוכלו לקבל פידבקים חיוביים אודות היכולות שלכם בכתיבה.

לסיכום, סיבות לכתוב סיפורים לא חסרות! בין אם מדובר בסוג של פורקן, כתיבה מנחמת ומרפאת, כמו גם היכולת ליהנות מסיפוק נפלא בעת יצירת עולם חדש על ידי מילים.

בשל כך רבים בוחרים לכתוב סיפורים באתרים ופורומים שונים וזאת כדי להתמקצע, ליהנות מהתחביב הנפלא ולפרסם את הסיפורים שלכם בכל העולם!

קראו גם:

ספרים מומלצים – איך בוחרים את הספר שלנו?

הדפסת ספר-כל המידע הנחוץ

 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוזלים לסיגריה אלקטרונית – מה ההבדלים ביניהם?
אם תחשבו על זה רגע, נוזלים לסיגריות אלקטרוניות הם למעשה מה שמעניק לכם טעם לעישון. כך שממש בדומה...
קרא עוד »
ספט 24, 2019
מדוע כדאי להשקיע באילת
אילת היא עיר אשר נשחבת לעיר מאוד תיירותית במדינת ישראל, מידיי שבוע באים והולכים בעיר זו המון אנשים...
קרא עוד »
נוב 25, 2017
איזו מתנה יכולה להתאים עבור המנהל שלכם?
מתנה למנהל שלך צריכה להיות אישית ומתחשבת. זה גם צריך להיות משהו שהם יעריכו וישתמשו בו. מתנה למנהל...
קרא עוד »
יול 27, 2022