השקעות נדל"ן דווקא בצפון באנגליה

השקעות נדלן באנגליה

כל ישראלי שיש לו כמה עשרות אלפי דולרים או אפילו מאות אלפי דולרים נתקל בבעיה רצינית ביותר והיא מה לעשות עם אותו כסף פנוי. לא ניתן להתעלם מהעובדה כי כיום תכנית חיסכון בבנק לא תניב לנו כל תשואה ועל כן היא כל כך לא משתלמת. כך יוצא כי רבים בוחרים להשקיע בנדל"ן בארץ וכפי שרבים מכם יודעים שוק הנדל"ן מיצה את העליות בו וסביר להניח כי אנחנו נכנסים אל מצב של ירידות מחירים בשום הנדל"ן הישראלי או לכל הפחות לקיפאון עמוק. רבים אחרים חושבים על האופציה של הבורסה אך מדובר בהשקעה ספקולטיבית ומסוכנת ביותר אשר לא כדאי לכם לקחת את הסיכון שכרוך בה. על רקע זה יעד חדש ומרתק עולה על המפה והוא השקעות נדל"ן בצפון אנגליה. צפון אנגליה עוד לא חוותה את עליות המחירים הגדולות ואין ספק כי מדובר באופציה נהדרת בשבילכם.

השקעות נדלן באנגליה

האם לבצע את ההשקעה לבד?

אך שימו לב לא כל השקעה בצפון אנגליה תניב לכם את התשואה הרצויה ואתם צריכים לברור את הנכס שבו תשקיעו בחכמה רבה. עליכם להכיר את השוק בצפון אנגליה ולהבין בדיוק היכן להשקיע ומאיזה אזורים או ערים להיזהר. הבעיה שלרובנו אין ידע מעמיק על שוק הנדל"ן בצפון אנגליה ואנו לא נדע להבחין בין ליוורפול, מנצ'סטר או לסטר לא כל שכן למקם אותם על המפה ולהגיד האם הן נמצאות בצפון אנגליה או לא. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות אל חברה ישראלית אשר תסייע לכם לאתר את הנכסים הטובים ביותר באנגליה ואשר תבטיח כי ההשקעה שלכם תהיה המשתלמת ביותר שיש.

כיצד הברקזיט משפיע על מחירי הנדל"ן?

אי אפשר לדבר על השקעות נדל"ן בצפון אנגליה מבלי להידרש לברקזיט עליו החליטו אזרחי אנגליה. אם כן יש לציין כי בטווח הקרוב סביר להניח כי מחירי הנדל"ן בצפון אנגליה ירדו ולאחר זמן מה הם יחזרו לעלות. כך יוצא כי כעת זה הזמן להשקיע בנדל"ן בצפון אנגליה כמובן שתוך בחירה בנכס איכותי וטוב אשר מחירו יעלה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג לאירועי חברה
בשנים האחרונות התחרותיות בקרב עסקי הקייטרינג גדולה מאי פעם. דבר זה מוביל ל"מלחמה" בעיקר כאשר מדובר על...
קרא עוד »
מרץ 10, 2015
מה אפשר לעשות עם צבעי מאכל?
צבעי מאכל פותחים בפנינו עולם שלם של יצירה במטבח. כי יש כיום מבחר צבעי מאכל בגוונים רבים. מה שמאפשר לנו...
קרא עוד »
יול 23, 2019
רפתות – מה חשוב שם?
אין יום שעובר מבלי שאנחנו שותים חלב, אוכלים גבינה או נהנים יוגורט טעים. כל המוצרים הללו אינם נוצרים...
קרא עוד »
אוג 09, 2017