תיק עזרה ראשונה למשרד

תיק עזרה ראשונה למשרד

בכל משרד, בין אם מדובר במשרד גדול ובין אם מדובר במשרד קטן, אנחנו יכולים וצריכים למצוא תיק עזרה ראשונה. זהו תיק אשר אמור להכיל כלים ואמצעים בסיסיים אשר יכולים לעזור למקרה שיש בעיה רפואית, פיזית או אחרת, אשר מחייבת טיפול בו במקום.

על פניו, תיק עזרה ראשונה מעניק אומנם עזרה בסיסית, רבים בוודאי יטענו שמדובר בדברים מאוד פשוטים, אשר אין להם משמעות אך האמת היא שמדובר בדבר חשוב, מאחר והעזרה הזאת אמורה להעניק את הכלי הטיפולי הראשון, אחריו יהיה קל יותר לפרמדיקים אשר מגיעים למקום, לבצע את הטיפול ההכרחי בטרם הם מעבירים אותו לבית החולים.

תיק עזרה ראשונה למשרד

ישנם מספר כללים שצריך לזכור לגבי תיק עזרה ראשונה למשרד. ראשית, התיק חייב לכלול דברים כמו פלסטרים, תחבושות, חוסם עורקים, גאזות, יוד, וכן אמצעים בסיסיים נוספים שאמורים לעזור למקרה של פציעה, חבלה, התעלפות או כל דבר אחר שדורש טיפול בו במקום.

שנית, התיק חייב להיות ממוקם במקום בו ניתן להגיע אליו בצורה נוחה ופשוטה. לא מדובר במשהו שאמור להיות נסתר לעין, אלא להיפך, זה צריך להיות גלוי. הרי אם חס וחלילה קורה משהו, צריך לדעת היכן התיק נמצא וכיצד משתמשים בו.

שלוש, חשוב מאוד שיהיה גורם מוסמך ואפילו יותר מאחד, שיעברו קורס בעזרה ראשונה. למשל, קורס חבישה, קורס החייאה, לא חייבים לדעת את כל הדברים ולא צריך להיות פרמדיקים מומחים, אך כן חשוב לדעת מה יש לעשות במקרה שצריך להגיש עזרה ראשונה.

ארבע, חשוב לבדוק מעת לעת את התוקף את הכלים והאמצעים אשר נמצאים בתיק, על מנת שלא יווצר מצב שאנחנו נשתמש באמצעים שאינם תקינים. יש לוודא גם איפה אפשר להשלים חוסרים ואיפה אפשר לקנות את מה שחסר.

חמש, לא פחות חשוב, לא כל מקרה דורש שימוש בתיק עזרה ראשונה. יש מקרים שמדובר בדברים שאינם מחייבים שימוש באמצעים שנמצאים בתיק. עם זאת, אם מישהו סובל ממשהו רציני, יש לטפל בו עם האמצעים הקיימים וכמובן ליצור קשר באופן מיידי עם מגן דוד אדום.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הטבות שכדאי להכיר
כל אדם מחפש אחר ההטבות וההנחות האידאליות בכל חנות וחנות, אשר רלוונטית עבורו לרכישה. לא פעם, ישנן הטבות...
קרא עוד »
נוב 17, 2017
חדרי ילדים – עיצוב קומפלט או אישי?
בחנויות הרהיטים ניתן למצוא חדרי שינה אשר מוצעים למכירה בתור עיצוב שלם ומוכן שכולל מגוון רחב של...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
כיסוי גשם לרכב תפעולי – תתפלאו לגלות כמה זה עולה
על מנת שתוכלו להמשיך לעשות שימוש ברכב התפעולי שלכם גם בימי החורף הגשומים, חשוב שתכירו את כיסוי הגשם...
קרא עוד »
מאי 17, 2020