מהמילואימניקים בגאווה

הטבות למילואימניקים

כשקוראים לכם, אתם עוזבים את הבית והעבודה כדי להתייצב שוב בצבא. לעמוד על המשמר בגשם או בבוץ או להפעיל את חדרי הבקרה. אין זה משנה מה אתם עושים בצבא כאנשי מילואים, אתם צריכים להיות גאים בכך. וכדי להראות לכולם שאתם משרתים למען המדינה, תוכלו לתלות על הרכב שלכם מדבקת גאה להיות מילואימניק שתשרה תחושת גאווה גם בקרב החברים ובני המשפחה.

הטבות למילואימניקים

מדוע להיות מילואימניק?

כשהשתחררתם מהצבא אמרו לכם שאינכם צריכים לעשות מילואים? יש המקבלים זאת בשמחה גדולה ואחרים פשוט אינם יודעים כיצד יתמודדו עם המצב. ואכן, קיימות כמה סיבות טובות להיות מילואימניקים ולהתגאות בכך:

  • אתם מגנים על המולדת – זוהי אחת הסיבות המשמעותיות ביותר. אתם עומדים על המשמר למען ארצכם כדי שהילדים שלכם ושל חבריכם יוכלו להתהלך ברחובות ישראל בבטחה. נכון, זה לא תמיד פשוט לעמוד על המשמר בשמש ובקור, אבל דבר אינו מחליף את תחושת התרומה העצומה.
  • זהו סוג של נופש – כן, גם אן ביימתם פרצוף עצוב כשהודעתם לאישה שאתם יוצאים לשבוע מילואים, הלב שלכם קופץ משמחה. כי אתם יודעים היטב שהמילואים הם ההזדמנות שלכם לקחת פסק זמן מהעבודה והמשפחה ולפגוש אנשים שלא ראיתם זמן רב. כמו כן, כאשר אתם משרתים במילואים, אתם עוסקים בפעילות שונה ומרעננת.
  • יש לכם הטבות – אם אתם מילואימניקים, תוכלו לזכות למגוון רחב של הטבות והנחות. החל מהנחות ברשתות גדולות, דרך הנחות בדוכנים וכלה בטיפולים רפלקסולוגים המיטיבים עם הנפש שלכם.
  • אתם זוכים להערכה מהסביבה – המילואים הם תירוץ טוב להיעדרות מהעבודה או מהמטלות בבית, שהרי כל אחד מעריך חיילי מילואים המשרתים למען המדינה. מעבר לכך, כל מי ששומע שאתם עושים מילואים מביט בכך בהערכה וגאווה, שלא לדבר על המשפחה הקרובה שלכם שגאה לפסוע לצדכם.

קנו מדבקה

גאים להיות מילואימניקים? למה שלא תפיצו את הגאווה הזו באמצעות המדבקה "גאה להיות מילואימניק"? תמורת דמי משלוח של 5 שקלים בלבד, תוכלו לקבל שתי מדבקות מעוצבות ולעטר בהן את שמשמת הרכב שלכם. כך, כל מי שיעבור ליד רכבכם וליד ביתכם ידע שכאן גר מילואימניק גאה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
**7 דברים שחובה לדעת על איך בוחרים כסאות וכורסאות משרדיים**
בחירת כסאות וכורסאות משרדיים היא החלטה קריטית המשפיעה ישירות על הנוחות והבריאות בעבודה. הנה שבעה...
קרא עוד »
מאי 27, 2024
סדנאות לנשים – גיבוש, עצמה, חוזקה
לא אחת קורה שכל אחת מאיתנו מרגישה פתאום שהיא נסחפה לכיוון שאליו היא לא לגמרי רצתה להגיע. כמה מהנשים...
קרא עוד »
אוג 05, 2017
יתרונות חיוניים לשיפור מערכת היחסים שלך
טיפוח מערכת יחסים חזקה יותר דומה לטיפוח גינה; זה דורש תשומת לב, טיפול ונכונות לצמוח יחד. בעוד...
קרא עוד »
אפר 09, 2024