תרבות שתיית הקפה השתנתה- קפסולות קפה

עד לפני עשור, מי שצרך קפה על בסיס קבוע, החזיק בביתו קופסת קפה ובה אבקת קפה נמסה, קומקום חשמלי, שקית חלב וכך הוא סיפק את כמות הקפה שהוא צרך. אנשים בזמנו, לא שיערו כי בעתיד הקרוב יותר, לא יצטרכו לערוך את הטקס שלך הכנת הקפה אם מדובר על קפה שחור או נמס, כאשר הומצאה מכונת האספרסו שמספקת היום קפה ארומאטי באמצעות קפסולות קפה. המילים החדשות שנוספו ללקסיקון הן: קפה מוקצף, קפסולות, תערובת קפה משובחת וכדומה. בתקופה הראשונה שהופיעו מכונות הקפה עם הקפסולות, זה היה מין סוג של מעמד, כאשר מכונות הקפה עלו הרבה יותר מאשר הן עולות היום.

הקפסולות המגיעות אלינו ממגוון ארצות

פולי הקפה מגיעים לישראל ממגוון של ארצות וכן גם קפסולות קפה למכונות אספרסו. הארצות הפופולאריות הן: ברזיל, הונדורס, קולומביה, הודו, גואטמלה ואיטליה. אלה הן מדינות אשר מגדלות זנים שונים של קפה . חברות שונות, מציעות לנו קפסולות ייחודיות, חד פעמיות כלומר כאלה שמוציאים לשוק מהדורה מוגבלת של קפסולות שתהיינה בשוק לתקופה מוגבלת. מומלץ תמיד לטעום כמה סוגים של קפסולות המיועדות להכנת קפה במכונה  וכך תדעו מה הטעם האהוב עליכם במיוחד ואז לרכוש אותן באופן קבוע.

מסתבר שתרבות הקפה בישראל, השתנתה וגם אנחנו אוהבים איכות ומאמצים אלינו הרגלים כמו של שתיית קפה אספרסו איכותי, כאשר אנו רוכשים מכונה וכן קפסולות קפה איכותי בעל ארומה מיוחדת, כזה שיעיר אותנו כשאנו מתחילים יום עבודה מפרך ואלה הן ההנאות הקטנות של החיים שאנו יכולים להרשות לעצמנו.

מכונת קפה שהיא גם סמל סטאטוס

הצרכנות הפשוטה יותר שהכרנו פעם, הפכה למעשה להיות יקרה יותר, תחרותית ומציגה איזה שהוא סטאטוס. הישראלים החלו להבין טוב באוכל ובפינוקים שהם סיגלו לעצמם כאשר היו מבקרים במדינות כגון אירופה או ארה"ב. עד לפני כמה שנים היינו רואים את מכונות האספרסו רק בבתי הקפה או במסעדות היוקרתיות, אך היום, בכל בית ניתן לראות מכונת אספרסו כאשר לצדה ישנם טעמים נפלאים של קפסולות קפה שלבטח יעניקו לנו איכות ופינוק, פשטות ונוחו על מגש כסף…

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב מרפסות – עד כמה זה חשוב?
לא בטוחים לגבי החשיבות של עיצוב המרפסת שלכם? דעו לכם שהדבר יכול להשפיע בלא מעט היבטים על השהייה שלכם...
קרא עוד »
מרץ 02, 2017
5 יתרונות לחדר הקפאה וחדר קירור
מקפיא וחדר קירור הם מכשירים חיוניים לאחסון מוצרים מתכלים. הם מגיעים בגדלים וסוגים שונים, אך כולם...
קרא עוד »
מאי 10, 2023
דף למניעת הריון – איך הוא פועל?
נשים רבות מחפשות את הדרך הכי טובה שיש למניעת היריון, כי לא תמיד נרצה שכל מגע מיני יסתיים בילד חדש. מה...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020