פינוי בינוי בת ים 2018

פינוי בינוי בת ים

תכנית פינוי בינוי למי שאינו יודע היא תכנית בנייה ארצית אשר באמצעותה יכולים דיירים בשיכונים ושכונות ישנות בעלות בתים 'מתפוררים', ליהנות מדירות חדשות, בעלות כל התנאים הדרושים להקניית איכות חיים טובה יותר.

תכנית זאת כוללת יזמים וקבלנים אשר באמצעות סיוע של המדינה, מפנים דירות ישנות שמטות לנפול, ובונים במקומן לדיירים שפונו דירות חדשות בתוך גורדי שחקים המאפשרים מגורים בתנאים טובי הרבה יותר.

פינוי בינוי בת ים 2018

בשנת 2018 אושרה תכנית פינוי בינוי בבת ים אשר בה 51 דירות ברחובות סקולוב וירושלים יהרסו ובמקומן יבנו שני מגדלי דירות חדישים בעלות 220 דירות גדולות, מרווחות, וחדשות.

פינוי בינוי בת ים

אבל מהם היתרונות של פינוי בינוי בבת ים?

רבים מתושבי בת ים המתגוררים בשכונות החלשות יותר בעיר כבר ממתינים בכיליון עיניים לתכנית פינוי בינוי שמטרתה להפוך את חייהם לאיכותיים יותר.

כאשר מתבצעת תכנית פינוי בינוי בשכונה בכל עיר, התושבים יכולים ליהנות מכמה וכמה יתרונות ביניהם:

  • חניונים תת קרקעיים – כדי לפתור את מצוקת החניה באזור יוכלו הדיירים בפרוייקט ליהנות מחניות תת קרקעיות אשר יתפרסו על גדלים של 300 מטרים רבועים.
  • שטח דיור גדול יותר – במסגרת פינוי בינוי בבת ים יוכלו דיירים ליהנות משטח מחייה גדול יותר אשר ישתרע על 21 אלף מטרים רבועים.
  • שטחי מסחר וגינות – באמצעות הפרויקטים ניתן לקבל שטח נרחב יותר לשטחים מסחריים, גינות ציבוריות ובכך שיפור איכות החיים.
  • העלאת מחירי הנכסים – בשל תהליך פינוי בינוי יכולים הדיירים ליהנות מעלייה ניכרת בערך הנכסים שהם עם מחירי דירות בשווי של יותר מ 2 מיליון דולרים.
  • דירות חדשות, חזקות וגדולות יותר – היתרון המרכזי שבפרויקט פינוי בינוי הוא קבלת דירות חדשות, חזקות, בנויות באמצעות בניה מתקדמת תוך קבלת דירה בגודל של 20 מטרים מרבועים גדולים יותר מהדירה הקודמת.

אז אם אתם רוצים לדעת יותר על פרויקטים מסוג פינוי בינוי, ולהבין האם הפרויקט טוב גם עבורכם, זה הזמן להיכנס לפורטלים להתחדשות עירונית וליהנות ממגוון מידע על פרויקטים מסוג זה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לרסס לבד את הבית?
האם אפשר לרסס את הבית לבד? יש שיאמרו שזה חסכון בכסף ויש שרואים בזה אפילו תחביב. לגלות את כל החורים...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
בתי עץ – למה הם כה טובים לילדים שלכם?
הילדים שלכם וודאי נמצאים לא מעט בבית, וזה משהו שיכול לגרום להם להתקבע במחשבה וברצון לעשות פעילויות...
קרא עוד »
אפר 15, 2017
כשאומרים "אביזרי עישון" למה מתכוונים?
כשאנחנו שומעים את הביטוי "אביזרי עישון", לא פעם אנחנו חושבים שמדובר באביזרים לעישון חומרים אסורים....
קרא עוד »
נוב 17, 2017